Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Beleferne ha a helyzet ugy...

Beleferne ha a helyzet ugy adna, hogy a babadat megszoptassa testvered?

Figyelt kérdés
Szerintem eleg morbid …
2021. nov. 18. 15:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Hát,ha a helyzet úgy adja nyílván jobb minthogy ne egyen..

De vész esetre mindig van tápszer.Akinek nincs teje az szokott venni is anyatejet nem tudom mit vagy úgy oda.Az csak anyatej.Ameddig a babának a legjobb megoldást tudod nyújtani addig azt is fogod választani ami szerinted neki a legjobb.A mell az mell,az anyatej az anyatej,ha minden kötél szakad miért is ne.🤷🏼‍♀️

2021. nov. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Nekem ez elég kényelmetlen lenne.

Meglehet úgyis oldani, hogy mellszívóval leszívja és odaadja. Természetesen csak ha ez a verzió nem kellemetlen neki.

2021. nov. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Ha 1 alkalomrol van szo mert vészhelyzet akkor oke. De állandóan nem. Max lefejve.
2021. nov. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

1#

Szerintem meg a baba es az anya kozott eleg intim dolog a szoptatas nekem nem fer bele letezik mas megoldas is ha egyszer-egyszer kap tapszert nem lesz semmi baj

2021. nov. 18. 15:29
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A dédim, aki most lenne kb 110 éves lenne a szomszéd gyereket és a papámat (akik egy idősek voltak) 2 évig szoptatta
2021. nov. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Rendben,neked nem fér bele.Másnak igen.Ez megint egy olyan dolog amit felesleges leszólni csak azért,mert neked van bármi fenntartásod vele szemben.Akkor te ne csinálj ilyet.
2021. nov. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van tejanyukám. :) Régen nem volt ez ördögtől való. Persze csak a tejet adta, nem ő szoptatott fizikailag, de amikor már öntudatomra ébredtem, akkor anyu bemutatta nekem. Kisvárosban éltünk, olykor összefutottunk, azóta is megismer. Talán ezért nem annyira idegen gondolat ez nekem.

Ha valami miatt úgy alakulna, azzal nem lenne bajom, ha a lefejt tejet cumisüvegből neki adná. Nekem a szoptatás intézménye olyan intim dolog, ami örülök ha a babám és köztem marad. :)

2021. nov. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%

Régen még külön szoptatós dajka is volt. És a fáma szerint Arany Jánost is a nővére szoptatta babaként. Szóval szerintem inkább csak kulturálisan lett idegen ilyen "törzsközösségben szoptatni", de hát szexuális töltete nekem nincs, nem hinném, hogy ezzel elszereti a babámat, és a testvéremnek pont ismerem a higiéniáját.

Egyébként a gyerekem kapott lefejt anyatejet mástól (kórházba kerültem, amikor 3 hetes volt és a védőnő kiközvetített minket olyannak - egy orvos anyukának -, akinek sok volt). Mondjuk épp nem tiltakozhattam :) és az apja intézte, de bevallom, akkor bele se gondoltam, hogy rossz is lehet, csak hálás voltam. Mondjuk most a covid óta talán gyanakodóbb lennék, még mit adhat át valaki.

2021. nov. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel baj de mindenki maga dönti el, állandóan télleg nem jó de egy alkalommal én biztos hogy engednék mert én személy szerint úgy gondolom hogy a gyerekem érdeke
2021. nov. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze. 2.gyerekkel egy csepp tejem nem volt,és ha lett volna egy ismerős,megbízható anyuka,akkor örültem volna neki.
2021. nov. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!