Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Érdemes szoptatós melltartót...

Érdemes szoptatós melltartót venni?

Figyelt kérdés

Ha igen, mennyi darabbal érdemes készülni?

Milyen fazon a jó? Hol érdemes megnézni, megvenni?

Évek óta sportmelltartót hordok, hagyományos csak egy-kettő van a csinosabb blúzokhoz. A sportosabb fazon lenne jobb ebből is.



2021. nov. 18. 19:14
 1/10 A kérdező kommentje:

Arra is gondoltam, hogy a jelenleg meglévő sport fazonú melltartót sem nagy dolog szoptatáskor egyszerűen csak felhúzni.

Vagy ez nem ilyen egyszerű? :D


Nem változott a mellem mérete egyébként, de tartok tőle, hogyha megindul a tej, akkor fog. Ezért nem tudom, hogy érdemes-e előre venni ilyet.

2021. nov. 18. 19:16
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Én egyet vettem a terhesség alatt megnőtt mellemre. Aztán szülés után megindult a tej, és azóta nem jó rám :D De alapból úgy készültem hogy szülés után fogok bevásárolni belőle, így is történt. Azóta elengedhetetlen, 4 van, de vennem kell többet mert folyton elázik...
2021. nov. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem H&Mből, kényelmes nagyon, nem merevített. Viszont nekem alapból kicsik a melleim ezért 38as méretet vettem, mondván jó lesz az. Na kellett oda a 40es mert bedurrantak rendesen illetve a felszaladt kilók is megmaradtak kicsit.

Szerintem érdemes venni, hidd el sokat számít a kényelem, az hogy lecsatolod, nincs útban az anyag.

Én 2darabot vettem de csak akkor van rajtam ha megyünk valahova, itthonra szoptatós atlétát vettem, abból 5 is van. Kb mióta megszültem abba vagyok itthon. Legjobb találmány a világon.

2021. nov. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem nem volt, viszont az 1 hónapban jó lett volna, de már beállt a kereslet kínálat utána már nem kellet volna
2021. nov. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, hogy jó lesz a sportmelltartó, akkor ne vegyél előre. Aztán majd meglátod. Amikor ott tartasz, veszel, ha kell. Akkor már úgy is fogod tudni, mekkora kell.
2021. nov. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon hasznos darab, de szerintem is várd meg a szülést, hogy milyen lesz a melled miután beindul a tejtermelés
2021. nov. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én megmakkantam volna nelküle. Szoptatós ujjatlanokat is vettem, meg szoptatós pizsamát. Rongyosra használtam.

Nekem az vált be, amiket a Lidlben lehet kapni.

2021. nov. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Bonprixeseket szerettem a legjobban, és a sport meltartókat.
2021. nov. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

vettem 1-et, de azt is ugyanúgy használom, mint a sportokat. Úgyhogy én megúsztam a bevásárlást.

Én pont fordítva, felül kapom ki a cicit.

2021. nov. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem F-es kellett volna. Baromi nehéz kapni és ha van akkor rohadt drága. Sport melltartó tökéletesen bevált
2021. nov. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!