Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mekkora szoptatós melltartót...

Mekkora szoptatós melltartót érdemes venni?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok a melltartót illetően. Terhesség alatt eddig nem nőtt a mellem. Mekkorát érdemes venni? Nagyobbat valamennyivel?
2014. jan. 2. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne vegyél. Csak pénzkidobás. Sima melltarto is ugyanolyan jo, csak fel kell húzni.
2014. jan. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ananke ***** válasza:

Hát én nem értek egyet azzal,hogy ne vegyél.Nincs nagy mellem de szoptatásnál egy méretet nőt,de elég volt csak a kosár méretet növelnem.Így a régi melltartóim nem voltak jók,nem hogy még betétet is tegyek bele.Ja én mosható betétet használok,kézzel kimosom,és hamar szárad.

Jó baba várást!

2014. jan. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En egygyel vettem nagyobb kosarut az aktualis meretemnel az utolso trimeszterben. Amikor belott a tejem kicsi volt, kellett megnagyobb. Most, h beallt a tejem, mar jo az elso. Nekem a nem szoptatos kenyelmetlen lett volba.
2014. jan. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én vettem egyet, de nem használom. tényleg fölös :)

ha elmegyek valahová, kosarasat veszek fel, az csini, itthon meg anélkül vagyok. mondjuk nekem már beállt az egyensúly (a gyerek 7 hós) meg nem is nagyok a melleim...

én is csak félrehúzom a melltartót, ha etetni kell (amúgy mások előtt nem is nagyon etetem a babcit, szóval minek ez a csatolgatásos takargatás...) :)

2014. jan. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-esnek: azert jo a szopis, mert amikor szoptasz, csak az a mell szabad, a masik tartva van. Ez annak nagyon fontos, akinek nagyobb a melle, kulonben a logas faj, a szovetek nyulnak, a tej folyik, a csatornak elzarodnak, ha nincs tartva. Nem tudom milyen kosartol, nekem D-s es nalam igy van. En se szeretem amugy. Itthon sportmelltartoban (triaction) vagyok es szotatashoz mindig lscserelem, majd vissza...
2014. jan. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!