Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 4 honapos anyatejes babanal...

4 honapos anyatejes babanal okozhat a cumisuveg problemat?

Figyelt kérdés
Az elso par hetben tudom, hogy nem ajanlott mett cumizavart okozhat. Kisbabamlassan 4 honapos anyatejes baba es szeretnem megismertetni a cumisuveggel. Nem jarunk el sokat itthonrol, altalaban elotte es utana etetem, de ma epp ugy alakul hogy tovabb leszunk tavol es ezert gondoltam hogy a lefejt tejetigy adnam neki. Mar probaltam szoptatniha elvoltunk de en roppant kenyelmetlenul erzem magam, van egy ilyen kis szoptatos eltakaro kendom de borzaszto kenyelmetlen vele mert pikk pakk bemelegszik alatta a baba. Tudom, hogy nem kene magam kellemetlenul erezni, de sajnos igy erzem meg akkor is ha ez egy normalis dolog. Gondoltam a cumisuvegre de felek hogy a szoptatast bezavarna a kesobbiekben. Vagy ez mar nem fordulhat elo ennyi ido utan? Elso babas anyuka vagyok.. koszi ha valaszolsz, a "de szoptass nyugodtan mashol is" kommenteket legyszives mellozzuk.
2021. nov. 20. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Figyelj, ezt senki se fogja tudni megmondani neked, hogy a TE babád hogy fog reagálni rá. Senki.


Szóval egy erre vonatkozó konkrét válasz se lesz releváns.


De próbáld ki. Akkor kiderül.


Én inkább a fejésben látom a problémát. Nem biztos, hogy fog menni. Vagy hatással lesz a tejtermelésedre.

2021. nov. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Babafüggő. A lànyom elejétől fogva kapott cumisüvegből is, mert ugyan 100%-ban anyatejes volt, de egyszerűen nem tudtam ülve szoptatni, így ha mentünk valahova, akkor cumisüvegből evett. Nem zavart be neki.

A fiam szintén anyatejes baba volt, de mivel nála már gyakorlotabb voltam, így ülve is ment a szoptatás. 4 hónapos elmúlt mikor anyukám vigyázott rá fél nap, előtte próbálkoztunk cumisüveggel. Nem fogadta el. Svéd itatópohárral lett megoldva az etetés.

Nem a cumizavar a gond egy ekkora babánál, hanem, hogy nem volt dolga még vele, és lehet, idegenkedni fog tőle, és elutasítja.

2021. nov. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A fejes nem problema, minden nap csinalom. Ejjel mikor eszik a pici akkor csak az egyikbol szokott igy reggelre a masik megtelik es a felesleget leszivom. A koraszulotteknek adomanyozom a leszivott tejet azert csinalom igy. Kiprobalom, meglatjuk. Apropo, van sved itatopoharunk is, lehet inkabb azzal probalkozom egybol a cumisuveg helyett. Koszi a valaszokat :)
2021. nov. 20. 13:30
 4/4 anonim ***** válasza:
85%

Az első lányommal sajnos rosszul jártam. Ő is 4 hónapos volt, amikor el kellett kezdenem pótolni. ( és cumizott is ) Cumizavaros lett, 2 hónap múlva már egyáltalán nem fogadta el a cicit.

A kisebbiknél már nem használtam cumisuveget, és cumit sem. Így 2,5 évig volt cicis.

2021. nov. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!