Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miert nem akarja a 3 honapos...

Miert nem akarja a 3 honapos babam elfogadni az anyatejet a cumisuvegbol?

Figyelt kérdés
Velemenyeteket varom, esetleg tanacsot, hogy tudnam raszoktatni....mellbol is eszik, de a reggelit kiszivatom, mert tul sok van, de sajnos az uvegbol nem eszi meg...
2016. szept. 10. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
mert kicsi még lehet nem tudja
2016. szept. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert tudja, hogy ott van a ciciben. Ne szívasd már szegény gyereket, add neki oda magad reggel is.
2016. szept. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én babáim sem fogadták el a cumisüveget.Fagyaszdle a tejet esetleg hozzátáplálásnál jó lesz.De ha fejsz mindig nem fog beállni a kereslet kínálat.

Tudom kellemetlen h más nem tudja megetetni,de Ennyit kibírunk a picinyünkért.

2016. szept. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

lehet nem jol irtam... azert fejem ki reggel, mert csopog mindkettobol, nem tudja kiszopizni... es hogy delutanra is termelodjon jooooo sok tej neki (mert ugy erzem olyankor kevesebb lesz)....tehat nem kenyelembol...vagy azert hogy mas etesse....

de vajon valamikor megszokna az uvegbol is, hogy ne menjen karba

2016. szept. 10. 22:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze megszokja az üvegből és nem kellesz neki a melled.

Cumizavarról hallottál már?

2016. szept. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is van, h fejek, ha keveset szopizott és bealszik, én meg feszülök továbbra is. Én nem adom azt neki, fagyasztom.

Egyszer próbáltam cumisüvegből adni tejet, espumisan miatt, de alig fogyott pár csepp 10 p alatt. Cuppogot sz envedett a cumival, sírt. Én örülök, hogy nem tud cumizni, így tuti marad a mellem neki. Ne erőltesd, örülj, hogy nem fog átszokni.

Bár ha esetleg dolgom lenne, és mama maradna vele, nem lesz cumis alternatíva, de ez most nem bánt, boldog vagyok, hogy szopizik szépen

2016. szept. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!