Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki a szoptatás alatt fogyott,...

Aki a szoptatás alatt fogyott, nála mikor indult be a fogyás?

Figyelt kérdés
2021. dec. 5. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam úgy van, hogy 72 kilóról 92vel mentem szülni. Haza 84el jöttem, aztán 6 hét után beállt 77re, 3 hónapig nem mozdultak a kilók, most egy hónapja nem eszem édességet, sok zöldséget helyette és kb 1800 kalóriát naponta. Most 73 vagyok.
2021. dec. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71 kiloról indultam 86-al mentem szülni, most 66 vagyok (de voltam 64 is!!), kevesebb édességet eszek, viszont elég rendszeretelenül és keveset, meg ugye emelgetni, cipelni 10 kilót napjában 100szor, az már edzés!!
2021. dec. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 vagyok: csak a mikorra nem válaszoltam...szóval azonnal megindult a kilók olvadása, pár hónap alatt beállt erre a kevésre. 186 centi vagyok, azért az fontos info 😜
2021. dec. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez összefolyt a szülés utáni természetes fogyással. 64 kg-vel estem teherbe, 72-vel mentem szülni, 59-el jöttem haza a kórházból, és azóta folyamatosan kúsznak lefelé a kilók. Most úgy vagyok 50 kg, hogy folyamatosan zabálok majdnem kétszer annyit, mint a férjem, de sehogy se megy feljebb, ez tényleg egy szinten tartáshoz jó. 16 hónapja szoptatok, már gondolkodom az elválasztáson, mert ha esetleg jönne a tesó, és vele is végighánynám az első 3 hónapot, akkor az a mínusz 5 kg, ami a lányommal startból volt, az most kb halálos ítélet lenne :D :D
2021. dec. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!