Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha betegek lesztek akkor is...

Ha betegek lesztek akkor is szoptattok?

Figyelt kérdés

Sajnos megfáztam.Kellene lassan úgy érzem gyógyszer.Eddig vitaminokkal kúráltam magam de nem biztos hogy elég lesz.

Hogyan tovább?

Gyógyszer bevétele után nem szoptattatok vagy lefejtétek és kiöntöttétek?


2021. dec. 18. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Orvost kérdezz
2021. dec. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Betegen is lehet szoptatni. Ha gyògyszert kapsz, mondd az orvosnak, hogy olyat ìrjon, amit szoptatas mellett is lehet szedni. Mivel nem kapnak szakirànyù kèpzèst, ha nem biztos benne, akkor te is meg tudod nèzni az e-laktancia weboldalon, vagy szoptatàsi tanàcsadò meg tudja mondani, hogy bizonyos gyògyszer szedhető-e szoptatàs alatt.
2021. dec. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szoptattam. Csak olyan gyógyszert vettem be, amit szoptatás alatt is lehet alkalmazni.
2021. dec. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A betegségtől meg hiába félted a gyereket, mire te tünetes lettél, már régen benned volt a betegség, és a gyerek is kapcsolatba került vele.
2021. dec. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Lázasan, betegen is lehet sőt kell is szoptatni.
2021. dec. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
E-lactanciát én is javaslom (hatóanyagot kell keresni rajta), plusz ha a baba is elkapja (s hogyna kapná el), a tejedben lévő, betegség alatt termelődő ellenanyag tudja a legjobban átsegíteni a fertőzésen. Szóval nagyon is az ő érdeke, hogy szoptatni tudj, ma már szinte minden gyógyszerből van olyan alternatíva, ami szopi mellett is mehet. Jobbulást!
2021. dec. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szoptattam.


Olyan gyógyszert szedtem, amit lehet vagy kis rizikóval lehet…


Antibiotikumot is kaptam többször is,

Amióta szoptatok (3,5 èv —kicsi korkülönbség van köztük)

2021. dec. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes is szoptatni, ajánlom a herbal swiss-t
2021. dec. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szoptattam. 😊
2021. dec. 19. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!