Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hány hónapos kortól nincs...

Hány hónapos kortól nincs szüksége a babáknak éjjeli etetésre?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, amikor éjjel cicvel altatja vissza a babáját az anyuka, hanem konkrétan mikortól nincs szüksége a babának éjszakai "étkezésre"?

Köszi:)


2022. jan. 20. 23:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
89%
Szakemberek nagyjabol az 1 eves kort mondjak.
2022. jan. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
8 hónapos, de még mindig minimum 1-2x kel enni, tápszeres. És tényleg éhes mert 100-120ml-t megeszik ilyenkor.
2022. jan. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
2 èves 3 hòs a lànyom ès bizony van, amikor kèri a tejitalt èjjelente. Heti mondjuk 3-4x.
2022. jan. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
52%

Fiam 13 hónapig kelt enni, ejjelente 3x.

Evett, nem csak komfort cicizett


Most 2 és fél éves, a mai napig kel inni 2x.


Lányom 4 hónapos, 3x kel.

2022. jan. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Azért ez durva 😬

Szokták mondani, hogy aki gyereket csinál, az pontosan tudja mire vállalkozik. Hát nem 😬😳

Igaz 8 óra alatt 3-4 alkalommal kelek pisilni, úgyhogy a szervezetem készít a babára 😁

2022. jan. 21. 10:16
 16/19 A kérdező kommentje:
Ezt arra írtam, hogy évekig nem alszik az ember 🙂
2022. jan. 21. 10:28
 17/19 anonim ***** válasza:
55%

Az én fiam valahol 3 és 4 hónapos kora között hagyta el az éjjeli evést. De ez nem volt egyenlő azzal, hogy átalussza az éjszakákat. Ugyanúgy kelt, csak már nem kért enni, hiába kínáltam.

Voltak jó időszakok mikor csak annyira ébredt hogy elég volt egy kis hát simi, vagy egy két perc ringatás és aludt tovább. De voltak olyan időszakok mikor órákat voltunk ébren minden éjjel.


Most 3 éves, de heti kb 3 alkalommal most is ébred hol ezért, hol azért. Van hogy hamar visszaalszik, van hogy egy óra mire visszaaltatom. Nem egyszerű főleg hogy már dolgozom és hajnalban meg kelek. De ez is el fog múlni.

2022. jan. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
82%
Akar a szoptatas legvegeig kerheti, es fel is borulhat igy kesobb a kaloriabevitele. De a kerdesed nem az volt, hogy meddig keri, hanem hogy meddig van ra szuksege, ami atlag 1 eves kor, kerni viszont jo esellyel afolott is fogja, hacsak nem alussza at az ejszakat. Nekem mindket gyerek az elvalasztas napjaig kerte, elso gyerekkel ez 2 honappal 3 eves kora elott volt, masodik pedig kicsivel ket eves kora elott.
2022. jan. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én mindenkinek zöld pacsit nyomtam 😊
2022. jan. 21. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!