Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akik használnak AVENT kézi...

Akik használnak AVENT kézi mellszívót, azok segítségét kérem?

Figyelt kérdés

Szóval ilyen mellszívót használok majd,de nem tudom,hogyan kell használni:(

Próbáltam--bár még csak a 31.hétben járok--,hogy ne érjen a kórházba meglepetés,de egyszerűen nem tudom használni,mert a használati útmutatóját véletlenül kidobta a kislányom.

Esetleg valaki elküldené a használati útmutatóját?Vagy leírná?

Köszi szépen!


2010. szept. 9. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Letöltöttem,ha írsz egy mail címet elküldöm szivesen!
2010. szept. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
adja magát az összerakás,ami gond szokott lenni,az a pici csillagszelep,azt alulról kell beletenni
2010. szept. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
de most még ne próbálgasd,mert ha stimulálod a cicid,az állítólag beindíthatja a szülést
2010. szept. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves 1.Írtam privit!:)


Kedves 2.Sajnos továbbra is hülye maradtam,pedig minden tartozéka megvan!De nagyon kedves vagy,köszi:)


Kedves 3.Csak kipróbáltam hogy szív-e majd,de semmi:(Pedig a termék jó.nem szeretnék korábban szülni mint a kiírt időpont(nov.16),csak nem szeretném ha majd a kórházba bénáznék vele.Köszi a hozzászólásodat,és a segítségedet--amúgy nem is tudtam,hogy beindulhat a szülés tőle....

2010. szept. 10. 11:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én a 2.,és a 3. vagyok.:)Van a "Törzse a gépnek,abba alulról belerakod azt a fehér pici csillagszelepet.felülről meg belepattintod azt a gumitartozékot,majd a gép "szájára"azt a gumitölcsért.alulról rá kell csavarni a kék szűkítőt,aminek a másik oldalára a poharat csavarod.a gumitartozékba belepattintod a kart,amit nyomkodsz,és rá a műanyag átlátszó fedél.hú most így újraolvasva elég érdekes,de talán sikerül.sk szerencsét,jó szülést
2010. szept. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem spec totál összerakott állapotban sem szívott, ha nem nedvesítettem be azt a gumikarikát, amit rá kell húzni a cicire kerülő fejre. Alatta benedvesítem, meg a belsejét is, hogy cuppanjon a cicire és rögtön lesz vákuum. Próbáld ki, hátha így sikerül. (de tényleg csak óvatosan :) )
2010. szept. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Vilcsianyuja ***** válasza:
19:54 megírta a tutit, én csak kiemelném, hogy A CSILLAGSZELEPET, azt a kis fehér korongot a CSILLAGMINTÁVAL FELFELÉ, ALULRÓL kell felhelyezni! Anno én is rosszul raktam össze először, tapasztalatból tudom, hogy el lehet hibázni :)
2010. szept. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem kúp szelepeset adtak hozzá.Ha az van,akkor is alulról felfelé kell belerakni,hogy a kúp forma lefelészűkűljön.Többi ugyanaz.
2010. szept. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia, tényleg vigyázz a próbálgatásnál mert valóban beindíthatja a szülést. Egyébként én is ilyet használtam és a csillag alakú szelep nem ér semmit, néhány nap alatt max 2-3 hét és elszakad. Kettőt is elfogyasztottam, mikor az egyik bababoltban végre rendeltek nekem egy új szelepet. Sajna egy gyógyszertárban sem volt, nem tudom hol laksz de pesten van egy üzlet ott lehet venni, vagy találsz te is egy bababoltot. Már csak azért is említem mert a csillagszelep nem ér semmit, viszont a kúp alakú az nagyon bevált és azt tudom ajánlani. Az klassz, hogy most már olyan van a csomagban, sokkal strapabíróbb. Jó egészséget itt a finisben. Mindenkinek jó babázást!
2010. szept. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
19:54-es vagyok,nálam bevált a csillagszelep is,kb 3-4 hónapig használtam,és még mindig tökéletes állapotban raktam el a következő babámnak:)
2010. szept. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!