Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik a legjobb elektromos...

Melyik a legjobb elektromos mellszívó?

Figyelt kérdés

Markát és típust tudnátok ajánlani?

Esetleg aki többet is kipróbált?

Melyiket lenne érdemes vennem?

Első baba után csak kézi volt és szerintem gagyi sokat fejtem és hagyott benne volt h nem volt hozza energiam és elaludtam tele tejjel aminek megvan a hátránya.

Második babunál már szeretnek egy gyors és precíz gépet ami nem hangos (van ezeknek egyáltalán hangja?)

Hogy ne legyek lusta leszedni és hatha segítene a több tej termelésbe ha mind kiszivja.

Köszi szépen!



2022. febr. 1. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem tommee tippee volt , halk, gyors
2022. febr. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Lanshinom van.

Halk, gyors és egyszerre két mellből lehet szívni.

2022. febr. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Elsőnél Medelám volt (mini), nem szerettem.

Másodjára Lansinoh egyfejes. Klasszisokkal jobb.

Utólag csak azt bánom, hogy nem a kétfejesre ruháztam be.

2022. febr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

Nekem Philips Avent van.

Van hangja, de nem vészes.

Előtte ugyanilyen volt, kézi, hát össze nem lehet hasonlítani. Én le tudtam fejni azzal is, csak a végére már nem éreztem a kezem.

Összeségében elégedett vagyok vele.

Használtan vettem, anyuka 3 hetet használta, volt a vásárlásról blokk. Nem volt teje, ezért adta el.

2022. febr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%

Lansinoh.

Elemmel is működik, ott fejsz, ahol akarsz.

2022. febr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
Én egy noname, emagosat vettem, Bebumi 2 fejes, teljesen jó, halk, állítható az erőssége. Előző pedig elektromos babyono mellszívóm volt, az is jó volt.
2022. febr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%

Nekem egy MAM 2in1-em van. Néha jól jön a kézi is, így örülök, hogy van, de azt alapvetően ritkán használom. Nekem nagyon tetszik, hogy akksis, nem vagyok konnektorhoz kötve vele és hogy több fokozaton állítható a szívóerő, van stimuláló funkciója is. Van hangja, de abszolút nem bántó, alvó baba mellé is simán beülök vele fejni (de a hang kérdés azért elég szubjektív szerintem).

Én nagyon megvagyok vele elégedve, de nem igen van összehasonlítási alapom szerencsére. Azt sok helyen olvastam anno, hogy olyat nem tanácsos venni, amin nem állítható a szívás erőssége, mert lehet valakinek tökéletes, de nálad pont a kukában fog landolni, mert nem elég erős.

2022. febr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Nekem kézi van,Aventos, körülbelül 10 perc alatt végzek is :D
2022. febr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Medelam van, de sok mas emberrel ellentetben en nem voltam annyira megelegedve (2 gyerekkel hasznaltam)
2022. febr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%

Beurer BY 40 van, nem vészesen hangos, de nem a leghalkabb. Egyfejes. Nekem bevált. A leggyengébb fokozattal tudtam fejni akkor is, mikor mellgyulladásom volt.


Ami még jobban bevált, az egy sima szilikon mellszívó. Összenyomom, felcuppantom, aztán a másik mellemből fejek a géppel, így mindkettőből kijön a tej. Olcsóbb, mint a kétfejes.

2022. febr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!