Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Cici függő baba mellett...

Cici függő baba mellett elmenni szülni?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves kisfiam, aki cici függő. Este csak így lehet elaltatni illetve ha felébred éjszaka cicivel 1 perc alatt visszalaszik, anélkül 2 órát is ordít. Fél év múlva születik a kis tesó, nem látok rá esélyt hogy addig ez változzon. Aki hasonló helyzetbe volt mit csinált akkor amikor pár napra be kellett mennie a kórházba a szülés miatt?
2022. febr. 20. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Fél év alatt még abba fogja hagyni. Jó eséllyel elmegy a tej és leszokik emiatt. 3 gyerekünk van, mind a két esetben így volt. A harmadik még szopizik.
2022. febr. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Fél év alatt még bőven változhat. Én is mindig mindenre azt hittem, hogy kész vége ez már örökre így marad, aztán mindig egyik napról a másikra változnak a szokásai.

A másik meg hogy itt nem az a kérdés, hogy te mihez kezdesz majd, hanem az mit csinál majd, aki otthon lesz abban a pár napban a gyerekkel. Ő meg majd megoldja és átvészeli valahogy, mert kénytelen lesz. Messze van még az egész, addig még bármi lehet.

2022. febr. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Addig ez alàbbhagyhat. Megoldas az ambulàns szülès, otthonszülès is. De àltalàban akarmilyen cicista is a gyerek, ha màs altatja, attól nem kèr cicit.
2022. febr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Erre akkor kellett volna gondolni, mikor megcsináltátok a másodikat. Elég volt ennyi az elsobol grat.. Máris háttérbe szoritod.
2022. febr. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
4-es, nem akarja a kérdező hàttèrbe szorìtani az elsőszülöttjèt. De Magyarorszagon akkor kap csak a kòrhàz pènzt a szülesert, ha bemt van 3 napig az anya es a baba. Ezèrt legtöbben bent vannak 3 napot, azert aggòdik, hogy addig mi lesz a nagyobbik, de mèg nagyon kicsi gyerekèvel.
2022. febr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4es igen tényleg de szar szülők vagyunk hogy csináltunk neki testvért kis korkülönbséggel... Így tudnak együtt játszani majd de nem is sorolom... Tapasztalatokra voltam kíváncsi nem pedig arra hogy ki szerint milyen döntés volt a kisteso mert ehhez senkinek semmi köze, további jó fortyogást, gondolom a hétvégén ez a legjobb elfoglaltságod, hogy itt a gyakorin játszod a fejed és kioktató bíráló kommenteket írogatsz, szar lehet neked :-)
2022. febr. 20. 19:38
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Hülyékkel ne foglalkozz, mindenbe belekötnek. Ha nagyobb a korkülönbség és emiatt anyuka több ideig van otthon akkor az a bajuk, ha kicsi a korkülönbség akkor meg az a bajuk.

Nálunk kevesebb mint 4 év alatt született 3 gyermek és igen jól elvannak hárman egymással már egész kicsi kortól.


Fél év rengeteg idő, addigra egy darabig úgyse lesz tej, így szinte magától le fog állni, ne aggódj emiatt.

2022. febr. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 4-es a kötődő nevelésen ironizáló válaszoló, de most már kicsit túlcsavarta a dolgot. Ne foglalkozzatok vele.
2022. febr. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"azert aggòdik, hogy addig mi lesz a nagyobbik, de mèg nagyon kicsi gyerekèvel."

Mi lenne? Több ezren nőttek fel eddig is így. Sőt, régen nem 3 napig tartottak bent, hanem egy hétig. Azok a nők és gyerekek mit szóltak? Kibírta mindenki, ti is ki fogjátok, a nagyobbik gyerek is ki fogja. Felnőtt eddig mindenki, sérülés nélkül. Majd aki vele marad az megnyugtatja, elaltatja másképp. De ahogy írták: fél év alatt simán leszokhat. Illetve (tudom, gyerekkínzó vadállat vagyok) ti is fél év alatt irányíthatjátok úgy, hogy más módszerrel altatjátok.

2022. márc. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!