Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba mellett mennyire lehet...

Baba mellett mennyire lehet elmenni pl egy jógázásra?

Figyelt kérdés

Az anyukának, úgy hogy napközben csak ő felügyel rá. Más nem tud segíteni.

El lehet altatni adott időre? Átaludná?


2016. jan. 7. 20:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
mmint hogy elviszed magaddal? Hát vagy igen, vagy nem... kicsi az esély, hogy mindig ekkor alszik...
2016. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
96%

És ott hagynád egyedül a lakásban amíg te elmész jógázni?

A baba sokat alszik, egy idő után beáll 2-re a napi alvása, délelőtt és délután, aztán csak 1 ebéd utáni. Ez általában teljesen kiszámítható. Szóval OTTHON vagy ha VALAKI VAN A GYEREKKEL, akkor kivitelezhetőa jóga, na de otthon hagyni egyedül ugye nem akarod?...

2016. jan. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

És mondjuk boltba hogy megy az akinek nincs segítsége?

2016. jan. 7. 21:00
 4/33 anonim ***** válasza:
95%

Van baba-mama jóga/torna.


Boltba két módszer van: babakocsi vagy kendő/hordozó/mei-tai segítségével magadra kötöd.

2016. jan. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
75%
Ott ne hagyd a gyereket 3 percre se! Hogy jut eszedbe ilyen?!
2016. jan. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
95%

Hát babával.. Nem értem mi a komplikált a boltba menetellel. Amíg mozog alatta a babakocsi nem szoktak felkelni. Ha meg ordít babakocsiban mint az enyém, hordozókendővel még kényelmesebb. Ha meg nagyobb lesz úgy is elvan a boltban is.

A jóga meg ki tudja.. amíg kicsi és jó alvó lehet alszik közben de nem értem hogy gondolod, otthon hagyni semmiképp, ha magaddal viszed lehet aludna amíg pici, de lehet, hogy nem. Az enyém amíg aludt babakocsiban sem tudtam vele úgy bemenni valahova, hogy meg is áll a babakocsi alatta mert azonnal felkelt.

2016. jan. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
91%
A boltbamenés abszolút kivitelezhető kisbabával, én lányom imádott babakocsiban aludni, bőven elplázáztam vele. Úgy egy éves koráig nagyon egyszerű volt. Utána már tortúra kicsit. Jógázni baba-mama jógára tudsz menni, vagy otthon jógázol míg alszik.
2016. jan. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Akkor ilyen fél órára sem hagyjátok egyedül, míg boltoztok.
2016. jan. 7. 21:25
 9/33 A kérdező kommentje:
?
2016. jan. 7. 21:26
 10/33 anonim ***** válasza:
94%
Nem hagyom itthon 1 percre sem. Mondjuk nekem eszembe se jutott.
2016. jan. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!