Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » El fog apadni a tejem ha így...

El fog apadni a tejem ha így csinálom?

Figyelt kérdés

Az 5 hetes babámat pár napja csak egy ciciböl szoptatom, mert rövidebb ideig szopizik és gondolom ha csak így egy ciciböl kap, eljut a zsírosabb tejig is. A másik cicit ilyenkor nem szoktam lefejni, hanem következö szopinál abból adok.

Viszont most megfordult a fejembe, lehet, hogy le kellene fejni? El fog így apadni a tejem ha nem üril ki mindkét cici minden szopin után?

Bocsi ha hülye a kérdés, de nagyon félek nehogy elapadjon a tejem mert mindenképp az anyatej a legjobb a babának.



2022. márc. 7. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, jo igy. Csak ird fel mikor melyik oldal jon. En ugy csinaltam, hogy mindig egy hajgumit raktam arra csuklomra, amelyik oldal jon legkozelebb 😁
2022. márc. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
A tej szopás közben termelődik, ebből adódóan nem lehet kiüríteni. Felesleges fejni, jó így.
2022. márc. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

És köszi a tippet, az éjjel eltartott egy pár percig mire eszembe jutott melyik cici köcetkezik :D

2022. márc. 7. 11:05
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lenne fontos mindkettőből szoptatni, ha túl kevés lenne a tejed. Én úgy csináltam, hogy ha elengedte az egyiket, megkínáltam a másikkal. Általában nem kérte. Most már csak akkor csinálom, ha éhesnek tűnik.


Viszont az elsőtej-hátsótej kérdésen nem kell izgulni. Ajánlom ezt az írást:


[link]

2022. márc. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jó így!


Én pici virágot tűztem egy időben arra oldalára a felsőmnek, amiből szoptattam…😅

Majd a melltartópántot jelöltem…

2022. márc. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tök jól csinálod. Én a mai napig így szoptatom a 19 hónapos lányom :)

Tényleg csak az a fontos, hogy valahogy jegyezd meg melyik oldal következik, ahogy előttem is írták. :) a

2022. márc. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2022. márc. 7. 20:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell fejni hogy beálljon a kereslet-kínálat . Én hajgumkt raktam arra a csuklomra amiből éppen szoptattam
2022. márc. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!