Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha terhes lesz egy szilikon...

Ha terhes lesz egy szilikon mellű nő akkor ő ugyan úgy tud szoptatni mint egy természetes mell?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 15. 13:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
88%
Én is úgy tudom, hogy nem akadálya, de alapvetően azt javasolják, hogy az ilyen jellegű beavatkozásokat a babázós időszak utánra időzítse az ember lánya, mert szilikon ide vagy oda, a mell a szoptatástól mindenképpen változni fog, és nem biztos, hogy a végeredmény ugyanaz lesz, mint amire befizetett korábban.
2022. ápr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
79%

11


A terhesség alatt változik a legnagyobbat a mell, nem a szoptatás miatt.

2022. ápr. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
#11 vagyok: nekem a terhességem alatt semmit nem változott a mellem, a tejbelövelléstől nőtt egy éjszaka alatt 2 kosárméretet kb, a szoptatás végéhez közeledve meg ugyan már kicsit csökkent a mérete, de nem akkorára, mint a terhesség alatt volt (a formáját meg hagyjuk is :D ). Szóval szerintem ez egyéni, de igazából tökmindegy, terhesség vagy szoptatás miatt, ha már eleve van bent szilikon, akkor miután a változások megtörténtek, ugyanúgy kérdéses, hogy hogy fog kinézni.
2022. ápr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

4

20 éve szülész-nőgyógyász. De biztos hülye.

2022. ápr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Van aki 40 ève szülèsz-nőgyógyàsz, ès mègis hülye.

Lehet mellnagyobbítàs utàn is szoptatni. Nem az egèsz mell szilikon, csak beraknak egy implantot. Ha valakinek ràk miatt leveszik mindkèt mellèt, ès az egèsz csak pòtlàs, akkor nem tud vele szoptatni csak.

2022. ápr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
14. Jól van, akkor tudd, hogy a kedves magasságos főorvosúr atyaúristened baromságot mondott. Érdekes, hogy ő nem látott én mégis több ilyen nőt ismerek, de igen, egy orvos aki ezzel foglalkozik nem látott ilyet.
2022. ápr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

14!


Nos, igen, szó szerint

2022. ápr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Én a nőgyógyászommal nem beszéltem meg a szoptatást, így nem hiszem, hogy a tiéd is apasztalatból alkotna véleményt. Lehet szoptatni, mellfelvarrás, kisebbítésnél van kockázat, hogy sérüĺés tőrténik és nem tudnak.
2022. ápr. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
11%
Te jó ég ! A válaszokat olvasván jöttem rá, hogy milyen hülyék tudnak lenni a annök. épesek a mellüket operáltatni, még tejük sem lesz, és ´hítoznak a gyerek után. Csak éppen enni nem tud adni neki.....
2022. ápr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
77%

19!


1, A szoptatás nem függ a mellnagyobbito műtéttől.

2, Ezer éve létezik tapszer

2022. ápr. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!