Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A védőnő szerint nem fejlődik...

A védőnő szerint nem fejlődik elég jól a babám, még csak anyatejes. Mit egyek hogy táplálóbb legyen a tejem?

Figyelt kérdés
2022. máj. 19. 07:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%
Egy gyerek egyszerre VAGY hosszában nö, VAGY hízik! Amíg az orvos szerint rendben van, addig ne foglalkozz a védönövel!
2022. máj. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%
Az anyatej MINDIG olyan, amire a babának szüksége van. Nincs olyan, hogy nem elég tápláló, vagy vizes tej.
2022. máj. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
73%

A gyerekorvosod mondja jól, a védőnőd hülye.

Egyél ahogy eddig, szoptasd a babát, és tojd le magasról a védőnőt.

2022. máj. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Arra figyelj, hogy mindenfélét egyél, meg elég folyadékot igyál, semmi különleges dolog nem szükséges!
2022. máj. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Ha kér még, de nincs, eleinte próbáltam hagyni még cuppogni, de csak nyűglődött, sírt, dobálta a fejét és cibálta a mellem. Mostanában inkább azt csinálom, hogy kicsit elterelem a figyelmét, aztán kicsit később kap még.

Eddig havonta 3 cm és 500 g hízás. Első és második hónapban is. Nem terveztem tápszerezni, én nem látom annyira kritikusnak a helyzetet.

2022. máj. 19. 10:24
 16/18 anonim ***** válasza:
50%
De miért nem rakod mellre, ha megint kér? A tej akkor is termelődik miközben szopizik. Arról meg nem is beszélve, hogy ha több inger érina melled, az is segít a tejtermelésben. Pótláshoz én se nyúlnék, amíg nem szükséges.
2022. máj. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
85%

Eddig havonta 3 cm és 500 g hízás. Első és második hónapban is.


Ez teljesen jó. A védőnőd egy barom

2022. máj. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
86%

Ha azért nem adod neki oda, mert nagyon cibálja, akkor csinálhatsz szaporító fejést. Nekem 2-3 nap alatt megnő a tejmennyiség, ha fejni kezdek.


De az is lehet, hogy simán fáradt estére, nem az éhség miatt nyűgös.


Nem elég zsíros tej csak akkor van, ha sok a tej és a baba csak az elejét kapja. Pl. minden szopi után még fejsz egy decit vagy kettőt abból a mellből. Így nem áll be rendesen a kereslet-kínálat.

2022. máj. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!