Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hol vásároltok szoptatós...

Hol vásároltok szoptatós ruhákat vagy olyanokat ami szoptatáshoz is megfelelő, de esetleg csinos is és nem nagy lebernyegek?

Figyelt kérdés

#csinos #Szoptatós ruha
2022. máj. 23. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én az aboutyou oldalról rendeltem.

Melltartót szaküzletben vettem. Esprit, Mamalicious, Pieces Maternity márkákat vettem, mond nagyon csinos.


Aztán két hónapos korig tudtam szoptatni. Előre teljesen felesleges volt erre költeni.

2022. máj. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bonprix
2022. máj. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem előre lenne :) 3 hónapos a babám. Köszi a tippeket, szétnézek ezek közt a márkák között.

Igazából csak az a fura, hogy sok szoptatós ruha pocakosokra való, amit annyira nem értek, hisz míg a pocakban a baba, addig nyilván nagyon kevés azok száma akik épp szoptatnak is :/

2022. máj. 23. 14:17
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Lidl-ben rendszeresen vannak 1-2-3 havonta, szerintem csinosak és nem drágák
2022. máj. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

Hm

Orsay( az átlapolós tuhái mind jók erre)

Bonprix


2 éves korig szoptattam..

2022. máj. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bonprix
2022. máj. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nem kifejezetten szoptatós ruhákat vettem, hanem olyat, amiből adott esetben könnyen elővarázsolom a mellem. Hasznosak az átlapolós dekoltázsú darabok, az ingek, a vékony pántos felsők, amit könnyen le lehet tolni a válladról.

Kifejezetten szoptatós darabom csak két hosszú ujjú felső van, mert novemberben szültem, ebből az egyik kismama felső... Ezt mondjuk nem értem én sem... A hasamon most lógna a felesleges anyagmennyiség.

2022. máj. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bonprix, Lidl.
2022. máj. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után esetleg lassan megy le a pocak. Meg szerintem úgy gondolták, hogy elmegy az lógós fazonnak kicsi pocakkal is.
2022. máj. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 R.Béla válasza:
A mammina.hu webáruházban.
2022. máj. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!