Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan kell nézni szoptatásnál...

Hogyan kell nézni szoptatásnál a 3 órát? Az elöző étkezés kezdetétől vagy a befejezéstől?

Figyelt kérdés
2008. dec. 19. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Kezdetétől.
2008. dec. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az előző étkezés kezdetétől kell nézni. de ha elmúlt már 2 hetes a babád és nem sárga,szerintem nyugodtan hagyd,hogy ő szóljon,ha éhes
2008. dec. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. A babóm ma 12 napos.
2008. dec. 19. 13:53
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

Sehogy!!! Akkor szoptass, ha a baba szeretne szopizni! Igény szerinti szoptatás a legjobb, az óra fölösleges! Befolyásolja a tejtermelődést, a tejmennyiséget!

A babád tudja, hogy mikor éhes, mennyire és a tej is ennek megfelelően fog termelődni!

Az én babám 4szer szopizott 4-5 hónaposan és átaludta az éjjszakát és gyarapodott is átlagon felül! Nem mértem, hogy hány óránkként, mennyi ideig, mennyit szopizik...

Volt, hogy másfél órát is szopizgatott, neki ennyire volt szüksége!

2008. dec. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!