Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi ideig szopizik/zott a...

Mennyi ideig szopizik/zott a babátok?

Figyelt kérdés

Kinek mennyi időt tölt(ött) cicin a babája és hány hónapos?

Létezik, hogy 2 hónapos baba 5-10 perc alatt végez egy cicivel? Máskor pedig elnyammog rajta 20 percet is.



2022. jún. 29. 10:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Teljesen változó. És ez rendben van. A cici nem csak etetésre szolgál nekik.
2022. jún. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy létezik.Pont ennyi idős a legkisebbem,van,hogy csak szomjas, akkor kb kettőt szív rajta és már végzett is,este meg elvan rajta néha egy fél órát is.Te sem mindig ugyanannyira vagy éhes,vagy szomjas.Igény szerint szoptatott baba,csak teljesen rendben van.
2022. jún. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
*csak anyatejes
2022. jún. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sajnos hozzá kell pótoljak tápszerrel mert nincs elég tejem. Nagyjából 3-4 óránként eszik, napi 5x. Éjszaka nagyon ritkán kell felkelni hozzá.
2022. jún. 29. 11:33
 5/13 anonim ***** válasza:
Az enyém is nagyon gyorsan végez, kb. 5 perc alatt (kivéve este, alvád előtt). Mikor nagyon pici volt, persze tovább evett, de aztán belejött. Most 5,5 hónapos.
2022. jún. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%
Volt hogy egy órát is szopizott mikor lázas volt. Éjszaka teljes sorozat részeket megtudok nézni szoptatás alatt😅 nappal meg 5-10 perc egy szopi.
2022. jún. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22%

Simán lehet, hogy kiüríti annyi idő alatt. Ezen ne aggódj.


(Nem kérdezted, de ha zavar, hogy pótolni kell, akkor érdemes szoptatási tanácsadóval konzultálni, ha nem próbáltad. Lehet, hogy fel tudjátok szaporítani a tejedet. Ha neked jó így, akkor jó így, csak azt írtad, hogy sajnos.)

2022. jún. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat, tőlem mindenkinek ment a pipa :)

Kedves utolsó válaszoló. A kórházi hazajövetel óta azon szenvedek, hogy több tejem legyen (2 héttel ezelőttig nonstop szoptattam, jól teszem mellre a babót, mellette fejek, iszom a szoptatós teákat, malátát, szedem a görögszéna kapszulát, a homeos bogyókat), de semmi. 2 héttel ezelőtt az orvosunk tápszert írt fel pótlásnak, amibe már belenyugodtam és örülök, hogy azóta sokkal kiegyensúlyozottabb a babám és én is, csak hát jobb lett volna ha van elég tejem a számára. A védőnőm szerint (és én is úgy vélem) mindent megpróbáltam. Az én esetemben feleslegesnek tartom a szoptatási tanácsadót mert kétlem, hogy tudna újat mondani.

2022. jún. 30. 06:51
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Nekem a karamelz tejszaporító sör vált be,plusz nagyon finom😋
2022. jún. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%

Én puffadok a Karamalztól, pedig én is szeretem.

Irigyellek. Az én babám iszonyat lassú evő, akár lapi a mellem, akár tele van. Általában alsó hangon 40 perc egy szopizás, de este van hogy 1,5 órát is elnyammog, mire elégedett baba lesz (1 hónapos).

Éjszaka van hogy szerintem csak szomjas, mert 10 perc alatt bealszik rajta és tök jót alszik utána, de nálunk mostanában közel sem ez az átlag.

A kiegészítés hozadéka, hogy egyre kevesebbet van cicin a baba, egyre kevesebb lesz a tej is, mert nem éri annyi inger a mellet. Nem lehet, hogy ezért végez olyan gyorsan már?

2022. jún. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!