Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Alkalmanként mennyi ideig...

Alkalmanként mennyi ideig szopizik 3 hó körüli babátok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 14:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

70-80ml. Néha meglódul, és 100-at:)

Most 6200g, úgyhogy hízik, de nagyon kevéssel beéri:)

2010. okt. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem 7 perc cicinként!Most 4 hónapos és már csak 5 perc:)))!
2010. okt. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hú, de irigyellek! :) Nálunk még mindig egy óra. :( Sajnos állandóan elalszik közben, meg a tejleadó reflexem is elég lassú. :(
2010. okt. 31. 15:04
 4/18 anonim ***** válasza:
68%
1 óra?ÓÓÓÓÓ Te szegény!De az úgy sem neki sem neked nem hiszem ,hogy jó!Igény szerint eteted?Mert én 3 óránként!Első perctől kezdve!Most akarom már elhúzni 4 órára!Sajnos nagyon nem tudok neked segíteni!Dokival,védőnővel nem beszéltél erről?Nem lehet,hogy vashiányos a picid és azért alszik be?Vagy csak szimplán lusti???:)Így az egész napotok erre megy el:(((Ez nem jó!!!
2010. okt. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Fél óra az egyik cicin, fél óra a másikon... :( Teljesen kivagyok...
2010. okt. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Kedves Bibi!

Védőnő örül, hogy van elég tejcsim, mert kb. a 10. héttől nem kell pótlást adnom, egészen odáig küzdöttem a tejért, és most végre elég! Egyébként a védőnő és a doki is azt mondja, hogy 20-25 perc alatt jól kellene, hogy lakjon. Gondolod,hogy vashiányos? Egyébként napközben nagyon keveset alszik, összesen talán egy órát.

Ébresztgetem folyamatosan, kettőt-hármat beleszív, és alszik tovább. :(

2010. okt. 31. 17:01
 7/18 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Elhiszem, hogy kivagy, hasonlóan érzek én is... De annak nagyon örülök, hogy végre nem kell pótlást adnom!

Kitartás!

2010. okt. 31. 17:03
 8/18 anonim ***** válasza:
30-50 perc között, 100-180 között eszik.
2010. okt. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szia!Csak találgatni próbálok!De azt írod,hogy napközben keveset alszik!Márpedig azok a babák akik vashiányosak(vérszegények)mindig sokat alszanak!És nem adtak semmi tanácsot,hogy hogyan lehetne megoldani ezt az elalvást?Vannak lustibb babák ,de ez nagyon rossz lehet Neked!Mert így aztán semmit nem nagyon tudtok csinálni,mert szinte egymásba ér a két etetés!Még sétálni is nehéz így elmenni,mert mire megkajál,megbüfizteted,felötözteted,összecuccolsz stb.és már szinte ott a következő kaja:(((!Nem irigyellek:(
2010. nov. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

szia!

3 hónap volt nálunk is a "mélypont", 20-30 perc cicinként, és mindkettőből szoptattam... Így szinte csak egy nagy szoptatás volt a napom.


Az én hibám volt, mert gondoltam, hogy 10 perc alatt nem ürítheti ki (megnyomtam a mellem, és egy kicsi mindig jött még ki), gyömiszköltem vissza a szájába a cicimet. Mert aggódtam, hogy csak a könnyen elérhető tej kell(ett) neki, ezért aggódtam, hogy felborul a kereslet-kínálat.

De a védőnő mondta, hogy biztosan csak cicizik rajta, nem eszik.

Így elővettem az órát, és szigorúan a 15 perc után váltottam mellet. És ami érdeks volt, hogy ő pont így is hagyta abba a szopizást, tehát kb. addigra ürült ki a mellem. És a tejem mennyisge nem csökkent! :)


Ahogyan nőtt a baba, úgy végzett egyre hamarabb a szopival. Most 8 hónapos, de ritkán tart 10 percnél tovább egy szopi.

2010. nov. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!