Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi ideig szopizik/zott a...

Mennyi ideig szopizik/zott a babátok?

Figyelt kérdés

Kinek mennyi időt tölt(ött) cicin a babája és hány hónapos?

Létezik, hogy 2 hónapos baba 5-10 perc alatt végez egy cicivel? Máskor pedig elnyammog rajta 20 percet is.



2022. jún. 29. 10:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Írtam a Karamalz-ot a felsorolások közé, csak én maláta címszóval illettem.

1 hónaposan nekem is egész nap a cicimen lógott, sőt mint írtam 2 héttel ezelőttig állandóan mellen volt.

Néha szoktam mérni és így több tej összegyűlik a mellemben, mint mikor egész nap jobb ciciről, bal cicire rakosgattam. Minden szopi után igyekszem fejni, hogy legalább napi 1x kitudjam váltani a tápszeres pótlást. Fejéssel általában 30-40 ml jön le 2 ciciből.

2022. jún. 30. 14:37
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem fejéssel 50 ml jött ki, de a gyereket mérve ő jobb munkát végzett. 😅 az elektromos fejes nem mindenkinek jön be,de nekem bedurrant mikor szaporító fejést alkalmaztam.
2022. jún. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én is iszonyat keveset tudok lefejni. 20 ml-eket egy mellből max. Volt meglepi, amikor megmértem a kislányomat evés előtt és után és 80 grammot mutatott a mérleg... Fejés alapján én már teljesen kétségbe voltam esve, hogy éhen fog halni a babám.

2 hónaposan lehet már hatékonyabban szopizik, ezért gyorsabb. De az is lehet, hogy a tápszer eltelíti, így az van, amit írt valaki. Lassacskán egyre kevesebb lesz a tej. Ezek persze csak találgatások, a saját ösztöneidre hallgass.

2022. jún. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!