Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináljak? Egésznap eszem...

Mit csináljak? Egésznap eszem de mégis fogyok. 170cm-hez, 55kg vagyok, 75-el jöttem ki a kórházból. 4 hónapos a kis cicista. Más is ennyire fogyott szoptatás alatt? Mitől van ez?

Figyelt kérdés

2022. júl. 19. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi voltál a terhesség előtt? Több fogyásnak tűnik, mint a versenysúly visszanyerése, megér egy laborvizsgálatot pajzsmiriggyel.
2022. júl. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
60-65 között mozogtam mindig.
2022. júl. 19. 20:03
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Kivesz energiát a szoptatás, de azért kérj egy labort. Mit eszel egész nap? Mert ha salátát és répát, attól nem fogsz hízni.
2022. júl. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Cseréljünk. Én nagyon szívesen lennék úgy vékony, hogy bármiből bármennyit ehetek. De 168 centi és 104 kg vagyok. És iszonyú erőfeszítésbe telik, hogy ne hízzak tovább.
2022. júl. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy keveset és/vagy nem jó minőségben. Dokim azt mondta, hogy a szoptatás kb 500 kalóriát visz el. Ha ennyire fogysz az a tej összetételének sem tesz jót.


Vagy pajzsmirigy gond, láttam már ilyen sajnos. Anyuka full boldog volt hogy fogyott, csak aztán nem állt meg. Egyre gyengült, kivizsgálás, kiderült, hogy pajzsmiriggyel van gond, gyógyszer, utolsó pillanatban kapták el.nézess egy pajzsmirigy panelt!

2022. júl. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szoptatástól van, dolgoznak a hormonok. Barátnőm ugyanígy többel jött ki a kórházból, csontsoványra fogyott utána, pedig evett rendesen. Én a kórházból 5 kilóval kevesebbel jöttem ki, mint mielőtt terhes lettem, pedig +12 kiló volt rajtam. Szoptatás alatt visszaszedtem mind a 17 kilót, bármit csináltam, híztam.
2022. júl. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Labor mindenképpen.


2 gyereket szoptattam egyszerre és ha ettem, híztam.

Ha nem ettem, fogytam



Elsőre javaslom a kalória szàmolást.

Talán csak azt hiszed, hogy rendesen eszel.

Én pont a másik oldal voltam.

Azt hittem nem eszem.. éhes is voltam.. de szamolva a kalória magasra sikerült..

Mikor tudatosan kezdtem érkezni a súlyom is rendeződött.

2022. júl. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!