Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan tegyek különbséget...

Hogyan tegyek különbséget aközött, hogy a babám éhes, vagy fent van?

Figyelt kérdés

Reggel 9-kor reggelizett (cici), 10 előtt raktam le, de nem aludt, így gondoltam felveszem, míg elkészül a kávém. Ahogy felvettem, egy furcsa hang (mint böfögés, csak hangosabb) jött ki a torkán, majd mint a Niagara vízesés, kb. úgy kijött belőle minden. Ez az első alkalom, hogy hányt (olyan volt, hogy visszajött egy kicsi). Szerintetek túlette magát?


10 utántól 11-ig szoptattam, simogattam, és végre bealudt. Leraktam. Elmentem zuhanyozni gyorsan, mivel én is kaptam bőven a hányásból. 20 perc volt, de már ő fel is ébredt. Azóta is fent van, szopik, elég intenzíven, nagyon néz. 12:30 után leraktam, hogy egyek. Nem sírt, de ugyancsak nagyon nézelődött (tudom, nem kell mindig aludnia, hadd nézelődjön), közben szopta a cumit, de jó erőteljesen (míg ettem, addig raktam a szájába). Utána cici megint, nem sír, csak nagyra meresztett szemekkel nézelődik. Nem tudtam, hogy éhes, vagy sokat evett. Mert reggel is ezt csinálta, aztán puff, kijött minden. Féltem adni neki extrát, de úgy éreztem, hogy a mellem lelkét is kiszopta, nem igazán hallottam nyelni, legalábbis nem úgy mint máskor, így adtam 30 ml tápszert. Ahogy megette, behunyta a szemét. Még kicsit fent volt, de aztán bealudt. Mostanra.


A kérdésem az lenne, hogyha ilyen sokáig szoptatok, akkor lehetséges, hogy nincs elég tej számára, azért van fent? Csak annyira zavaró, mert reggel is hasonlóan viselkedett, de akkor meg hányt...🤷🏻‍♀️ Csak mert szopik és szopik és szopik, amit nem bánnák én, de nem értem az okát, viszont szeretném. Szerintetek?


2022. júl. 27. 13:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk a helyedben a férjedet is nyakon vágnám rendesen...
2022. júl. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!