Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az, hogy nálam olyan...

Normális az, hogy nálam olyan gyenge a magzatmozgás az első pillanattól kezdve? 30. hétben járok, hétfőn megyek a kötelező UH-ra és jövp szerdán babamozira de érdekelne, hogy van még így valaki?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 2. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Előfordulhat. Lehet, hogy a gyerek lába alatt van a lepény, akkor nagyon tompán lehet érezni.
2020. ápr. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A mondat "legeslegtisztább" értelmében, de úgy irigylem azokat , akiknek látványosan sokat ficánkol a Pici...nálunk pl Apuci még nem is látta v érezte :(

Tudom, hülye kérdés, de erre nincs vmi trükk hogy jobban érezhessük?

2020. ápr. 2. 13:07
 3/8 anonim ***** válasza:
🙋‍♀️Nálunk is ez volt.18 hetesen kezdtem érezni a mozgást...vártam hogy majd mennyire fog mozogni.Hát nem volt túl aktív.Sokat éreztem mozogni,párom is érete,meg látszódott is.Mikor háton feküdtem,le is tudtam videózni,de valahogy nem rúgott nagyokat.
2020. ápr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt, mármint kB semmilyen :)


Sosem volt kalsszikus "lerúgta a vesém, bordám" érzés


Végül 37.heten született meg. Kint is nyugodt baba volt midnig is az elmúlt 7 hónapban :)

2020. ápr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ilyen volt. Nyugodt és ha ficánkolt is az sem volt túl zavaró. Ő idekint viszont bepótolt mindent 😆
2020. ápr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Első babám és annyira szeretném érezni, milyen az, ha szétrugdal...de hiába minden :)
2020. ápr. 2. 16:01
 7/8 anonim ***** válasza:

A fiamnak, bár viszonylag korán érzetem és korán látszott is a mozgás, nem voltak igazán látványos dolgai, olyan kis szelíden elmocorgott. Határozott volt, de sosem durva vagy fájó vagy olyan mint videók on is látni hogy mint egy kis alien púposodik.

Na most a kicsivel megtudtam milyen a magyarok istene. Mellső lepényem van így majd 20 hetes voltam mire határozottan érezni kezdtem, na de onnan napról napra egyre durvább lett. Most 30 hetes vagyok, az apjának csak nagyritkán engedi érezni. De a helyedben annyira nem irigyelném: éjjel felébreszt ha neki nem jó valami, pl csuklik vagy nem úgy fekszem hogy az neki kényelmes legyen. Komoly fájdalmakat is okoz, sokszor. Már az orvossal is konzultáltam miatta, de elméletben minden rendben csak a kisasszony ilyen ugri-bugri.

2020. ápr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ám én vmi másért nem érzem, nem azért mert a baba nyugodt! Bármelyik UH-n voltam eddig, mindegyiken ficánkolt, ahogy a csövön kifért....nem értem,miért nem érzem intenzívebben
2020. ápr. 2. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!