Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akik régebb óta szoptattok!...

Akik régebb óta szoptattok! Szoktátok úgy érezni, hogy nemnlakik jól a babátok?

Figyelt kérdés
2,5 hónapos a babám. Vannak napok amikor mintha csak komfortcicizne, nem szív rendesen a napközbeni evéseknél. Néha egyszerűen csak elalszik, máskor türelmesen ingerli a bimbóm, majd egyszercsak elengedi, vagy ha leválasztom nem panaszkodik. Ilyenkor az az érzesem mintha egésznap nem is enne. Gyarapszik viszonylag szépen, sok a pisis pelus van kaki, mégis valahogy ez az érzésem.
2022. aug. 8. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Tokeletesen kiegyensulyozott a babad, megadod azt amire szuksege van. Cici kozelseg a te kozelseged jo kis szundik :) en 2 eves korig szoptattam de mai napig nem tudnam megmondani hogy mikor komfortozott 🙈 egyszeruen csak elegedett volt. Ugyanigy nem kavarta fel ha elvettem a cicit szerintem azert mert jol volt lakva es barmikor elerheto voltan. az elso felev errol szol, nezz filmeket pihizz szoptass aludj vele. Kesobb be fog allni fix szopikra. Egyebkent este kevesebb a tej attol lehet nyugosebb de ez normalis.
2022. aug. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem éreztem így sosem. (4 évig szoptattam a 4 gyereket)
2022. aug. 9. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 évig szoptattam. Mindig magától engedte el,amikor jóllakott.
2022. aug. 9. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!