Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha nyilvànos helyen szoptattok...

Ha nyilvànos helyen szoptattok ès fèrfiak nèznek,mit gondoltok?

Figyelt kérdés

nyilvànos helyen, pl ètteremben, metrón, vonaton, utcàn stb szoptattok ès fèrfiak nèznek, mit èreztek?

Mègiscsak kint van az egyik melled ès úgy bàmulnak.

A fèrfinak ugye tetszik h kiraktad a melled ès nèzheti, titeket zavar?

vagy nem èrdekel, a babàt szoptatni kell.

Bunkosàg ezt nèzni szerintetek?

Van aki ètterembe kirakja a mellèt ès sokan nèzik, aki nyilvànos helyen igy kirakja azt nemhiszem hogy zavarja h nèzik a mellèt.

Mi a vèlemènyetek?


2022. ápr. 25. 01:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%

Sosem nèztem ki figyel. Arra van a szeme, hogy nèzzen, nekem meg arra van a mellem, hogy egyen belőle a gyerek. Egyèbkènt annyi làtszik legtöbbször a mellből, mint egy kivàgott pólóban.

Különben sem nagyon van szerintem olyan perverz, aki nyilvànosan erre izgul, elèg bizarr a kèrdèsed...

2022. ápr. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

Én úgy gondolom, hogy aki ennyire nyilvánosan szoptat, azt egyáltalán semmi nem zavarja.

Ha még vannak is a közeledben emberek, illik minimum elfordulni és nem úgy szoptatni, hogy mindenki lásson. Aki megáll az út szélén pisilni egy autóút során, az sem kifelé pisil az útra, hogy mindenki a tökét nézze, hanem elfordul. Na ez kb ugyanaz. A mell is nemiszerv. A szoptatás egy bensőséges dolog, ami senkire nem tartozik.

Úgyhogy ha valaki mindenképp szoptatni akar az utcán meg mindenhol is, akkor minimum forduljon úgy vagy keressen egy olyan helyet, ahol nem bámulják.

Szerintem étteremben, legalábbis normális helyeken fel is szólítana a pincér, hogy ne ott szoptass, mert senki nem a csöcsödet akarja nézni miközben eszik.

2022. ápr. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hàt szerinted ha egy csinosabb anyuka kicsapja a mellèt nyilvànos helyen szoptatni az egy fèrfinak nemfog tetszeni titokban?
2022. ápr. 25. 01:16
 4/18 anonim ***** válasza:
24%
Tuti a baba miatt néznek, hogy milyen tündéri babám van, és nem a mellem érdekli őket.
2022. ápr. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
98%
#2 ziher, hogy a kérdést nem anyuka tette fel, hanem a bámészkodó...
2022. ápr. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Én anyaként utálom ha valaki kicsapja a mellét, mert szoptat,érdekes én meg tudom oldani anélkül, hogy közszemlére tenném. Egyébként pont nem a dögös anyukák szokták csinálni te perverz🤣
2022. ápr. 25. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

Ez biztos nem egy anyuka kérdése xd


Amúgy kérdező szerintem a legtöbb esetben a férfiaknak nem tetszik a kicsapott mell látványa titokban sem. Egyrészt valóban nem a dekoratív hölgyek oldják meg így a szoptatást általában… másrészt amit hallottam ismerősöktől az az, hogy kifejezetten kellemetlen nekik. Itt határozottan nem azokról az anyukákról van szó, akik kulturáltan meg tudják etetni a csecsemőjüket nyilvánosan úgy, hogy amúgy szinte fel se tűnik senkinek, hanem a gyere kevinke kapd be a csöcsömet oszt egyél széles skálája :D

Amúgy nem is értem, hisz ilyen esetben a mell nem dekoratív és nem arra van, hogy kiszolgálja mások szépérzékét, hanem hogy életben tartson egy gyermeket és ennek a különbségnek az érzékelésére a legtöbb jóérzésű nem alpári paraszt amúgy képes is.

2022. ápr. 25. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
39%
Chuck Norris is kicsapott mellel szoptat.
2022. ápr. 25. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

3 gyereket szoptattam, mindig megtalaltam a lehetoseget h ne tegyem kozszemlere. Tehat soha senki nem latott fedetlen keblekkel, nem tartozik masra.

Egyszer elmentunk a baratnomekhez, igy szoptatott,fordultunk volna ki, de a baratnom mondta h maradjunk nyugodtan beszelgetni, az exferjem utana epp a baratjaval talalkozott es dobbentem mondta h xy-nak mekkora oriasi mellei voltak,es hat nem tudott elvonatkoztatni h azok ott hatalmas noi mellek! Biztos van aki el tud egyebkent. Nekem ezek elsosorban az intim testreszeim amelyek eletem soran 3x egyeb elettani funkciot is betoltottek.

2022. ápr. 25. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%

1

Sosem volt kinn a mellem


2

A babàt figyeltem zömmel, mert akkora gyereket szoptattam csak nyilvánosan, aki ek nem tudtam azt mondani, hogy majd 10 perc múlva kapod, neki pedig kell segítség néha.


Ha mégis észrevettem volna, hogy valaki figyel, akkor bunkónak tartom, azt is utálom, ha valaki az én számból nèzi ki az ételt.

De azt is aki csak úgy “figyel”, frusztràl..


Jah és nyilván azon felül, hogy takartam magam, egy átlag felsőben sokkal több látszik belőlem, a nyilvános szoptatás sem azt jelenti, hogy a legforgalmasabb padon, vagy sok ember közt szoptat az ember.

2022. ápr. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!