Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha szülés után sok tej termelő...

Ha szülés után sok tej termelődik, akkor azt a plusz tej mennyiséget hogy lehet félretenni? Lehet az anyatejet fagyasztani? Ha igen, hol lehet venni ehhez szükséges tároló zacskót vagy edényt?

Figyelt kérdés
35. hétben járok és azt hallottam, hogy később akár fagyasztani is lehet a plusz anyatejet és hozzátápláláskor a főzeléket azzal is lehet sűríteni. Ez igaz?
2022. aug. 11. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz, én is csináltam. Bababoltokban, neten, hipermarketben talán és esetleg még patikában is lehet kapni. Én Aventes poharakat vettem anno.
2022. aug. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, persze, lehet fagyasztani, sot! Nagyon jol fog jonni, ha elapadna ido elott a tejed, vagy kesobb a hozzataplalasnal, a fejessel fenntartod a termelodest is. En zacskoban fagyasztottam, dm-ben rossmannban lehet kapni. Arra figyelj, hogy ne fagyassz tul nagy adagokat egy zacskoba, mert kiolvadas utan mar nem fagyaszthato vissza, karba megy a sok, ha nem issza meg mindet. Amikor lefagyasztod a tasak tetejere ird ra a datumot, hogy tudd mikor fagyasztottad, mert csak fel evig all el fagyasztva.
2022. aug. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is anyatej zacsiban fagyasztottam, drogériákban biztos lehet kapni. Közvetlenül rá tudod húzni a mellszívóra, könnyű használni. Volt kis aventes poharam is, de valahogy nem került rá sor hogy abba fagyasszak, meg voltam elégedve a zacsival.
2022. aug. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors válaszokat! Holnap úgyis indulunk DM-be, megnézem ezt a zacskót.
2022. aug. 11. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!