Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor érdemes elkezdeni az...

Mikor érdemes elkezdeni az anyatej termelését elősegítő teát inni?

Figyelt kérdés
36+4 hetes kismama vagyok. Ma vettem a DM-ben kétféle teakeveréket. A laktoherb teán azt írják, hogy szoptatáskor érdemes inni, ez logikus is. Viszont a másik saját márkás teájuk dobozán az szerepel, hogy már a terhesség végén érdemes elkezdeni a tea fogyasztását.

#szoptatás #anyatej termelést segítő tea
2022. aug. 30. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után
2022. aug. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Illetve a laktoherbtől hasfájósak szoktak lenni
2022. aug. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Lll.hu

Még pont időben vagy, hogy itt alaposan elolvass mindent. Minden szava aranyat ér, jóval többet mint bármilyen szoptatós tea.

2022. aug. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
En sosem ittam, az elso gyerekdm tobb, mint 2 evig szoptattam, a 2.-at majdnem 2 evig. A plusz fejessel is erdemes vigyazni, mert visszafele sulhet el, mellgyulladast okozhat.
2022. aug. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

hülyeség..ha van tejed lesz tea nélkül meg sör nélkül is...


egyél normálisan sok vitamin,gyümölcs

2022. aug. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

Enni kell. Sok szénhidrátot. Mert abból lesz a tej. Gyümölcsöt magába hiába eszel....


Reggeli, tízórai,ebéd,uzsonna,vacsora. Enni,inni.


Nem azt mondom,hogy zabálni kell. Ne értsd félre. De ha nem eszel,tej se lesz.

2022. aug. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Első babánk és igyekszem mindenben a lehető legjobbat adni majd a csöppségnek. Ezért is reméltem, hogy jobban lesz anyatejem a teakeveréktől az étkezés mellett természetesen. Anyukámnak bátyámnál 7 hónapos korig volt teje, nálam pedig 1 éves korig kb.

2022. aug. 31. 05:06
 8/11 anonim ***** válasza:

6os vagyok. Minket se szoptatott anyukám. Én 3 hétig kaptam anyatejet,a húgom egyáltalán nem.


Én mégis 2 évig szoptattam. Nem ezen múlik. Nyugi.

2022. aug. 31. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%

Nem fugg annyira az etkezestol, mint amennyire mondjak, szegeny orszagokban alug evo noknek is van teje, ha a baba rendszeresen mellre kerul. Ez rgy atlagos nonel minimum 2 orankenti szoptatast jelent legalabb 20-20 percig mindket mellbol, es minimum napi 2 ora komfortszopit. Van, akinek kevesebb inger mellett sem kezd csokkenni a mennyiseg, es van, akinek ennel tobb is kell.


Majd ami fontos lesz, hogy rengeteg a tevhit, hogy nyugosebb a baba, sokat akar mellen lenni, rogton arra gondolnak sokan (a sokszor szoptatasban full inkompetens gyerekorvosok egy resze is), hogy keves a tej, pedig csak jon egy nivekedesi ugras, vagy faj a torka a babanak, vagy cumizavarja lett, mert jatszocumit kapott, vagy cumisuvegbol etettek (ez kb. minden5. babanal zavar be).

2022. aug. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*novekedesi
2022. aug. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!