Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 10 hónapos baba éjjel 4-5...

10 hónapos baba éjjel 4-5 ször kel, valamikor egy órát is ébren van, korábban sokkal jobb alvó volt,ez lehet, hogy a szoptatás miatt romlott el? mármint kevesebb lehet a tejem? (reggel este meg éjjel van szopi, a többi ki van váltva, nap közben nem)

Figyelt kérdés

1 fogunk van, de nem tűnik úgy hogy jönne a többi, màszik, ül és nap közben mindenbe csimpaszkodik, de még nem áll

fél éves koràig át aludta az éjszakát


2022. szept. 12. 03:23
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom sajnos rá a választ.

Az enyém tápszeres, eddig ő is végig aludta szinte. Most meg 3.59-kor erre a kérdésre válaszolok.... 😅

2022. szept. 12. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szoptatasnak nem sok köze van hozzá.

Lányom 11 hónapos, és 2 hónapja ezt csinálja. 10hónaposan abbahagytam a szoptatást.


8hónaposan jött ki 2 foga, azóta semmi.

Nekem ül, áll, stabilan sétál már, nem mászik.

Megis ezt csinálja.


Talan a szeparációs szorongásra tudnám fogni, vagy még arra se. Nem tudom mi a baj, de jó lenne ha aludna.

Ma pl így nezett ki az éjszakánk: 9kor elaludt, ahogy szokott. Kelt 11, ejfél, 1. 1kor fenn is maradt, 3ig csak forgolódott, dünnyögött. Aztán kelt 6kor, majd 8kor kelt teljesen.


Mellette van egy 3 évesem, dackorszak.


Szeretnék egy lakatlan szigeten élni...

2022. szept. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
2-essel mélységesen együttérzek.
2022. szept. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!