Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik bombovedo a legjobb?...

Melyik bombovedo a legjobb? Milyen fajtat vegyek?

Figyelt kérdés
Kicsi,lapos,befele fordulo a mellbimbom.
2010. szept. 26. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne vegyél.

Én vettem, és nem használtam. (Mini méretűt.)

Teljesen felesleges. Ha kisebesedik, így is, úgy is érzékeny lesz egy kis ideig, de majd begyógyul.

Az én cicim is pici, de amikor elkezdett szopni a lányom, "megnyúlik" rendesen.


Ha bimbókiemelőnek szánod, akkor más...

2010. szept. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is befelé forduló mellbimbóm van és nekem nagyon sokat segítette a bimbóvédő!!Én AVENT-eset vettem kicsit és nagyot is!:)Végül a nagyobb vállt be!
2010. szept. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is az Avent-es nagyobb vált be! 10 hétig szoptattam azzal, azóta már simán szoptatok!

2010. szept. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem begyulladt tőle, de ez nem jelenti azt hogy neked is bajod lesz tőle. Van Mam-os is és Avent-os is
2010. szept. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.4 hetes a babam.

Kicsi bimbovedot vegyek?Ha nagyobb lesz a bebi akkor majd a nagyobbat?

Hogy is van ez?

2010. szept. 26. 17:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kezd nagyobbal...ha kényelmes neki maradhat!!Amúgy meg a melled nagyságától függ....kicsi cici kicsi védő,nagy cici nagy védő!Hogy jobban rá tudjon "CUPPANI" a melledre!:)
2010. szept. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem Medela van és tökéletes eredményt érünk el vele.

Első héten véresre sebesedett a bimbóm, nem értettük mitől, a doki sem, mert a babám jól szopizott. Egyszerűen érzékeny és kész, nem tudtak rá mást mondani.

Elkezdtük használni a védőt és neki is könnyebb, nekem sem fáj , sőt könnyebben szopizik, többet tud kiszívni mert kevésbé kell erőlködnie mint nélküle.

2010. szept. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!