Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Vannak itt olyanok, akiknek...

Vannak itt olyanok, akiknek sikerült elhagyni a tápszeres pótlást?

Figyelt kérdés
Ha sikerült, mikorra? Kisfiam (5hetes) a kezdetektől tápszeres pótlást kap, mert nincs elég tejem. Mostanában nagyon sokat van cicin, bízom benne, hogy több fog termelődni ezek után. Vagy feleslegesen reménykedem?
2022. okt. 4. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Van, de ehhez az kellett, hogy tényleg minimális pótlást kapjon. Ne minden szoptatás után, hanem csak napi 1-2 alkalommal keveset, amikor "minden kötél szakad" és folyamatosan csökkentve az adagot és húzva az időt két pótlás között.
2022. okt. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 és fél hétig hozzátápláltam tápszerrel, de csak napi 1-2x kellett kapnia és a max 120ml - t kapott, de ezt ritkán, legtobbszor 45-60ml elég volt neki. Most 3 hónapos, szépen gyarapszik.

Nekem a 100 %os szőlőlé segített, meg gorogszénát, benedekfűvet szedtem, most már csak szoptatós teát iszok.

2022. okt. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok, azt hozzateszem, hogy eleinte minden szopi után kapott 45-60ml, aztán később már észrevettem, hogy csak 20-30mlt iszik meg belőle, volt alkalom, hogy nem is kért tápszert szopi után, lassacskán az lett belőle, hogy csak napi 1-2x kapott.
2022. okt. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom, hogy segítség-e, amit írok, mert nem saját tapasztalat: a szomszédunk az első hetekben pótolt (szoptatás után kiegészített tápszerrel) és nála utána úgy beindult a tejtermelődés, hogy a következő babáig kitartott :).
2022. okt. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!