Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt meddig nem...

Szoptatás alatt meddig nem jött meg? Csak olyanok írjanak,akiknek több, mint egy évig nem jelentkezett szülés után menstruáció.

Figyelt kérdés

Első gyermekemet 23 hónapos koráig szoptattam. 9 hónapos volt, amikor először menstruáltam.

Második babám 13 hónapos és még mindig nem jött meg. Légy szíves normális válaszokat írjatok. Butaságra nem vagyok kíváncsi. Nem vagyok terhes, most voltam rák szűrésen.



2022. nov. 25. 14:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Érdekes.. Ugyanígy vagyok.

Első babát 1,5 évig szoptattam, amikor terhes lettem. (6 hónapos volt amikor megjott)

A második baba most lesz 1 éves és ugyan ez a mindjárt megjon érzésem van, majd elmúlik.

És igen, hiába kérdeztem meg a nőgyógyászt, tudna olyan gyógyszert írni, amitől elapad a tej és megjon ;)

Én jól elvagyok nélküle.

2022. dec. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!