Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy csináljam? Hogy szoktassa...

Hogy csináljam? Hogy szoktassam le?

Figyelt kérdés
16 hónapos a lányom. még cicizik, naponta 2 szer, plussz éjszaka 2szer. a problémám, hogy műteni fognak, amihez ugye gyógyszer jár, meg antibiotikum, ami miatt le kell szoktatnom a ciciről. viszont fogalmam sincs, hogy csináljam. nagyon igényli még, a szívem szakad meg, hogy nem adhatok neki többet:(
2010. okt. 2. 10:38
 1/4 A kérdező kommentje:
a másik, hogy nem okoz ez neki sérülést lelkileg?
2010. okt. 2. 10:41
 2/4 anonim ***** válasza:

Mennyi időd van a műtétig? Sok időt töltesz a kórházban? Próbáld meg elmagyarázni, hogy beteg vagy, nem lehet cicizni, vagy mondd azt, hogy a cici lett beteg, el kell vinni doktorbácsihoz/nénihez. Esetleg játsz vele 16 hósan már elég sokmindent megértenek a kicsik, max. nem fogadják ell. :-)). Hallottam olyat is, hogy anyuka bekente a mellét ecettel, és azt mondta a kislányának, hogy megromlett a cici. :-) Elég húzós, de hatásos volt. -Csakhogy ott már 3 éves volt a gyerkőc :-(. Bárhogy teszel is, nagyon sok ölelés és szeretet kell ezentúl is neki, akkor nem okozol törést. Igazából ebben a korban már a cici a megnyugvást szolgálja inkább, nem a táplálást. Az is lehet, hogy ha már nem szeded a gyógyszert, visszaállhattok a szopira. Csak akkor fejned kell a kórházban is. Vagy, ha újra szopizhat, visszaáll magától a tejtermelés. De, hogy ezt hogy magyarázod el egy 16 hós picúrnak, azt nem tudom. :-)

Jó egészséget, jó babázást!

2010. okt. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jajj! kimaradt a játssz vele mondatból, hogy "doktorosat".:-)))
2010. okt. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod!

már túl vagyok rajt, ma nem kapott cicit. kéri, de sajna ez van. azt mondtam neki, hogy beteg a cici. simogatja, puszilgatja, szeretget, ölelget, de mégiscsak kéri. igen, tudom, hogy csak a megnyuvást szolgája, épp ezért is sajnálom annyira. csak pityergek egész nap, engem jobban megvisel, mint a kicsit:(:(

2010. okt. 4. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!