Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A babám reflux gyanús, lehet...

A babám reflux gyanús, lehet hogy emiatt utasítja el a cumit és rosszul eszik?

Figyelt kérdés

Egy hete nagyon szenvedünk az evéssel, azelőtt evett cumisuvegbol is, szopizott is, de most a cumit teljes mértékben elutasítja és cicibol is inkább álmában eszik. Majdnem minden reflux tünet jelen van nála. Eddig is volt néha hogy bukott, de az elmúlt héten ez felerősödött. Én ezzel tudom össze tenni h nem kéri a cumit, lehet h fáj a nyelőcsőve.

Tapasztalt már valaki hasonlót? Van esély hogy egyen még cumisuvegbol, mert elég kevés tejem van :(

A baba négy hónapos.


2023. jan. 22. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem.hinném hogy a cumi meg a reflux egybeköthető.

Minden evésnel sugárba hány?

2023. jan. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem minden évesnel sugárban, van hogy éves után 30 perccel vagy akár egy órával is vissza jön ilyen kocsonyas, darabos tej.
2023. jan. 22. 17:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem sokatt bukott a babám etetés után 20 percig nem kene letenni nagyon alaposan büfiztetni kellene és sokszor keveset adni neki enni alvásnál a kis matracát megkene emelni egy vastagabb könnyvvel.

Esetleg ezzrl.tudok segíteni.

Sajnálom higy nem.segít a sok gyógyszer.

Gyerekorvos nem.ajánlott semmit?

2023. jan. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Az a baba aki refluxos inkább többet eszik mint kéne ezért jön vissza.
2023. jan. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Orvossal kene konzultalni. Nincs valasztasa,hogy eszik e cumibol vagy nem hiszen o egy csecsemo aki ezt nem igazan “dontheti” el. Foleg,hogy keves a tejed. A babam anti reflux tapszert eszik. Hala istennek megszuntek a bukasok. Nalunk mar nem is bukasok voltak,hanyasok. Eves utan volt hogy 3oraval is hanyt. Ezt mindenkepp orvossal kell megbeszelni. A nagy merteku reflux nem csak olyan tapszert igenyel. Vannak tapszer ragasztok stb
2023. jan. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez már a 3 dik kerdésed plusz plusz információkkal… én ajánlottam a szoptanitot meg a refluxot… de most vagy egy kerek perec kérdést kéne feltenned vagy legalább linkeld ide az eddigi kérdéseid.

Illetve tényleg inkább orvos kellene a babának, ha az orvos nem segít válts orvost.

2023. jan. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!