Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A szoptatáshoz szükséges...

A szoptatáshoz szükséges dolgokat elég ha szülés után szerezzük be? Mert nem is biztos hogy fogok tudni szoptatni pl.

Figyelt kérdés

Pl szoptatós melltartó (nem tudom mekkora lesz a cicim).

Vagy a bimbóvédőkrém, egyebek.


2023. jan. 25. 07:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem sokat tudtam szoptatni, de így is jó volt a szoptatós melltartó. A többi melltartóm mind merevítős, és már a terhességem alatt is kényelmetlenek voltak. Vettem egy hármas csomagot a bonprixről, nem volt drága, később pedig elajándékoztam. Így is kb 3-4 hónapig voltak folyamatos használatban.

Melltartóbetét kell a szülés után 1-2 napon belül, ezt nem tudod kikerülni. Érdemes venni egy dobozzal, egy hónapig tudtam szoptatni, addigra el is fogyott

Mellszívót később vettem, sok bajunk volt a szoptatással, így igyekeztem minden csepp anyatejet megmenteni. Szóval ezzel szerintem megvárhatod tényleg kell-e.

Bimbóvédő krémet ajándékcsomagokban kaptam, azt hiszem három kis mintacsomagom volt, az is pont lefedte ezt az egy hónapot, így azt nem kellett vennem 😅

Bimbóvédőt szintén utólag vettem.

2023. jan. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én csak 1hónapig szoptattam. Kevesebb,mint félàron továbbadnám az elektromos Babyono 3in1 mellszívóm.

Tökéletes állapotú,alig hasznàlt.


Ha esetleg valaki nem akar előre sokat költeni ilyesmire,annak esetleg jól jöhet.

2023. jan. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!