Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Puha mellgyulladás mitől van...

Puha mellgyulladás mitől van és hogyan kezelendő?

Figyelt kérdés

Volt már tejcsatorna elzáródásom, úgyhogy tudom milyen az, amikor kemény, feszülő és fájdalmas a gyulladt terület, és megkönnyebbülés, ha a sok masszírozas, borogatás, fejés után kiürül. Na, most nem olyan.

Most úgy fájdalmas nagyon, hogy közben tök puha, egyáltalán nem érzem teltnek, és normálisan ürül a szoptatáskor vagy fejéskor. Halványan pirosas a fájdalmas terület, ami a mellem alsó részén van. Ezzel a fajta puha de fájdalmas mellgyulladással meg mit kezdjek? Mitől lehet?


2023. febr. 4. 01:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
orvos!!!!
2023. febr. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se volt kemény, csak nyomásra fájt. Talán már napok óta. Nem tűnt fel, máskor is volt érzékenyebb. Akkor jöttem rá, mi van, mikor egy délután nagyon legyengültem, estére 39 fokos lázam lett. De egy-két óránkénti fejés+szoptatás elég volt, reggelre sokat javult. Gyógyszer nem kellett. Nézz utána te is, nem minden háziorvos tudja, mit kell egy mellgyulladással kezdeni.
2023. febr. 4. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Arya93 válasza:
Kedves kérdező mit mondott az orvos?
2023. máj. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!