Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek akkor, ha az egyik...

Mit tegyek akkor, ha az egyik mellem nincs 75b a másik meg már 80b-nél is kicsit nagyobb?Tejem sincs 1 kortynál több.

Figyelt kérdés
A jobb mellem nagyon kicsi lett egy hónappal ezelött!Elkeztem alkoholmentes sört inni,napi 3L folyadékot megiszom,rántott levesfélékt eszem,teát is iszom de sehol semmi.:(Ettetés után fejek állandóan.Minden etetést a kissebbikből kezdem.Mit tehetek még?Nagyon elvagyok keseredve!Segítsetek!Lehet,h.valamit rosszul csinálok?M.tartot sem tudok hordani ez végett és igy el kell viselnem,h.folyik magamon a tej.
2008. dec. 28. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem nagyon értem, az egyik cicidben van tej, a másikban nincs? MErt ha ez van, akkor a kisebben hagyd nyammogni a babád, az a leghatásosabb módszer tejserkentésre. Egyébként méretben én is eltérő vagyok, a jobb cicim majd másfélszer akkora mint a bal, de engem nem zavar.. 14 hónapos a kisfiam, most próbálom leállítani a szopiról, mert 7 hetes terhes vagyok.

Egyébként olyat is hallottam, hogy a túl sok folyadék is tejapasztó hatású.. Fel a fejjel!

Mennyi idős a babád?

2008. dec. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fél éves volt a babám, mikor ugyanígy jártam. A bal mellemben totál elapadt a tej. Inkább a jobb cici volt a kedvenc, ezért történt.

Én is kétségbe estem, mert sokkalta kisebb lett a bal cicim. A Kismama magazin egyik szoptatási tanácsadónőjétől kértem tanácsot (akkor még nem volt netünk). Igazából ez "csak" esztétikai probléma, tenni ellene esetleg úgy lehet, ha tejserkentőkkel újra beindítjuk a tejtermelést. Homeopátiával sikerült egy kicsit, de végül csak a jobb mellem funkcionált.

Nekem úgy oldódott meg ez a problémám, hogy újra terhes lettem, mikor gyermekem 11 hónapos volt, és a terhesség alatt végig szoptattam. Kislányom kérte a bal mellemet is, bizonyára megérezte, hogy van benne újra tej.

2008. dec. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat!Első válaszolomnak kérdésére!:6hetes a kisfiam!A jobb mellemben nincs 1 kortynál több tejem a balban meg annyi van,h.még egy gyereket is ellátnék vele!Alig akarja elfogadni a kicsit mikor próbálkozom rátenni,h.hátha attol beindul a tejem.
2008. dec. 28. 21:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok, először is gratulálok a pici babádhoz! Mindenképp próbálkozz, szerintem az a legbiztosabb. Ha nagyon nem akar menni, akkor egy-két óránként fejjél legalább 10-15 percig. Boldog babázást és soksok sikert! Azért írd meg, ha sikerrel jártál ;)

BÚÉK!

2008. dec. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!