Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Valaki aki babát vár és...

Valaki aki babát vár és közben szoptat 2 évesnél nagyobb gyereket?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Most nem, de így volt. Egyiknek sem lett semmi baja tőle.

Bár mindenki óvott, az orvos is, de nem volt szívem elválasztani, szülés után sem.

Magától hagyta abba, kb. 3 éves korában.

2011. júl. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Én pont 2 éveset szoptattam, de bevéreztem, és le kellett választanom. Majd beleheltam, én jobban sírtam, mint ő...
2011. júl. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
A fiam csak 19 hónapos, de szoptatom 8-9 hetesen. Pedig pár hete még véreztem is, pár napot feküdnöm kellett, meg Ultrogestant szedni. Az orvos azt mondta, hogy az a minimális oxitocin, amit napi 2-3 szoptatás termel nem számít semmit ilyen szempontból.
2011. júl. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
22 hónapos volt amikor terhes lettem,végig szoptattam majd tandem még 5 hónapig,aztán már nem kellett neki.
2011. júl. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátomnak ilyen körülmények között ment el a babája. :( Nem ijesztgetésnek szánom, (lehet, hogy semmi összefüggés sem volt, ezt nem tudhatjuk)csak ha maximálisan biztonságban akarod tudni a babát, akkor szerintem hagyjátok abba. 2 éves már elég nagy. A terhesség+szoptatás kombináció meg eléggé leterheli a szervezetet, neked is szükséged van egy kis feltöltődésre
2011. júl. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A 4. hónaptól annyira lecsökken a tej hogy a babák ált.maguktól abbahagyják.Tehát a szervezet tudja kinek kell tartalékolni az energiát.

Nekem rengeteg tejem volt így jól jött a tandem szoptatás,legalább nem kellett fejnem és a testvérféltékenységre nagyon jó gyógyír.

Aki vérzik görcsöl vagy volt már előző vetélése nem ajánlott terhesség alatt szoptatni.

2011. júl. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik szopott, amikor a következő jött, és nem volt belőle gond, valahogy nem is problémáztam rajta, így alakult és kész. Én nagyon kiürültem, úgyhogy javaslom, hogy cserébe jobban figyelj oda a vitamin- és vaspótlásra.
2011. júl. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ebben mi a kérdés?Ez egy kijelentö mondat.
2011. júl. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
érdekes ,eddig mindenki megértette
2011. júl. 11. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!