Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Valaki aki 3 és fél évnél...

Valaki aki 3 és fél évnél nagyobb gyereket szoptat?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 13:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
50%
az már nem normális, de elöfordul
2011. júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
53%
Én ismerek ilyet. Számomra érthetetlen és visszataszító dolog, pedig magam is anya vagyok.
2011. júl. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
62%

A mi éghajlatunkon elég hülye ötlet.

A sarkvidéken OK, mert a rohasztott hering, olvasztott bálnazsír és fókauszony nem alkalmas kisgyereknek. A sivatagban szintén, mert a szennyezett víz, és a táplálék hiánya miatt szükséges.


De itt? Egy három és fél éves gyerek beszél, szaladgál, fogai vannak, tud enni szinte bármit, amit a szülők. Szerintem ez a fajta kötődés már beteges.

2011. júl. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
62%

Családunknak van egy jó barátja, ahol a nagyobb gyermek 7 éves koráig, a kisebb 4 -ig szopizott.

Szerintem ez már nem normális dolog.Számomra az elfogadott a 2 év.

2011. júl. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
68%

Nekünk is van ismerősünk, 7 éves kisfiú szopik néha. Iszonyú, 4-5 év, és lassan már kamasz, érdeklődik majd a lányok iránt, vajon hogy esz így egészséges viszonya egy női mellhez?

Félreértés ne essék, szoptatáspárti vagyok, de annak is megvan a maga ideje, csecsemőkornak hívják.

2011. júl. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
25%
Nálam 2 év a vízválasztó!3 és fél évest minek????Megy anya utána az oviba is szoptatni?
2011. júl. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 xStefix ***** válasza:
71%

Személyesen egy ilyen ismerősöm van, ő a nagyobbat 4,5 évig szoptatta, sokáig tandemben. De közvetetten ismerek még párat.

Mi egyelőre 40 hónapnál járunk, nem tudom, lesz-e belőle végül 42. De tegnap este épp újra kérte a lányom, pedig azt hittem, a többnapos szünet után most végleg vége lesz. Meglátjuk, hogyan tovább, én rábízom.

2011. júl. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
73%
Ha igen, az csakis aa z ő dolga, jobb, mintha 6-8 hónaposan pacalt adna enni, vagy 3 hónaposan reszelt almát háztartási keksszel.
2011. júl. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
51%

Akad,pedig ez nem normális akárki akármit mond,meg akármilyen természeti népekkel jön...

7 éves gyerek?????!!!!! egy iskolás? ettől nekem hánynom kell

2011. júl. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 xStefix ***** válasza:
85%
Érdekes emberek vannak köztünk....
2011. júl. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!