Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Bele tud halni az anya a...

Bele tud halni az anya a szoptatásba?

Figyelt kérdés

2023. márc. 27. 05:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. márc. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Bele, ha közben kap egy szívrohamot, vagy elüti a busz.
2023. márc. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. márc. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Lehet, hogy egy kezeletlen mellgyulladásba meg lehet, ha pl. elgennyesedik a melled. De ha valaki nem próbál szándékosan belehalni, hanem legalább asúlyos tünetek jelentkezésénél kórházba megy, akkor nem fog meghalni.

Ha annyira nehéz, hogy azon gondolkozol, hogy ebbe tuti bele fogsz halni, én pl. a fáradtsággal éreztem ilyet. De rengeteget kibírunk! Neked is jobb lesz. Írd le, hogy konkrétan mi a baj, mit érzel, hátha tudunk segíteni vagy tanácsot adni. :)

2023. márc. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A szoptatásba nem. De egy eltályogosojdott mellgyulladásban kezelés nélkül igen.

Vagy a hormonok is tudnak olyan zavarodottságot okozni, hogy az illető öngyilkosságot kísérel meg.

2023. márc. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem



2-es, hangosan felnevettem…

2023. márc. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Persze, ha egy forgalmas úttest közepén szoptat.

Vagy a vasúti síneken.

2023. márc. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Kezeletlen mellgyulladásba, ha juszt se megy orvoshoz. De ehhez nem kell szoptatni, már a szülésnél a hormonváltozásoktól megindulhat a tej és kialakulhat a mellgyulladás, ha nem szoptat és nincs megfelelően elapsztva.


Cukorbeteg anyánál okozhat hipoglikémiát a szoptatás, de ezt meg lehet előzni, figyelni kell a szükséges extra szénhidrátra.

2023. márc. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem söt egy csomo betegség kialakulása csőken szoptatás alatt pl cukorbetegség,szivinfarktus stb.Még azt tudom elképzelni hogy elzárodik a tejcsatorna és tájog alakul ki ami nincs kezelve,az okozhat vérmérgezést de nagyon nagyon ritka.
2023. ápr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ilyen hülyeséget kérdezni?!
2023. ápr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!