Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor "kell" anyatej helyett...

Mikor "kell" anyatej helyett tápszert adni? Teljesen tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés
Babám 5 hós, kb.1,5 hete szinte óránként kér enni, a köztes időkben nyűgös, keze a szájában állandóan.Éjjel 4-szer, 5-ször kel fel enni, van, hogy 2 óránként.Tejem van.Mi lehet a baj?Jöjjön a tápszer?
2011. márc. 27. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fogzik szegény. Nem próbáltad a homeós golyókat?
2011. márc. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ezek fogzós tünetek. holnap vegyél a patikában homeopátiás bogyókat vagy kenőcsöt és adj neki rágókát :)
2011. márc. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
esetleg dentinox gél, valakinek ez válik be. tuti a fogzástól van, nem kell tápszer. ilyenkor a cici a nyugtató. kitartás!
2011. márc. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam a golyókat is, de már én sem tudom eldönteni, hogy éhes-e vagy más baja van. 1,5 hete beteg voltam (hányás hasmenés), aztán meg alig bírtam enni. Azóta van ez az állapot.:(
2011. márc. 27. 18:52
 5/9 anonim ***** válasza:
lehet,h.ez csak véletlen egybeesés. a fogzás ideje alatt ezek sajnos gyakori tünetek.
2011. márc. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ez meddig tart?A héten nem is gyarapodott:(
2011. márc. 27. 18:56
 7/9 xStefix ***** válasza:
100%

2-2,5 éves koráig, amíg ki nem jön az összes foga.. ;-) :-S

De szerencsére csak szakaszosan szokott ez előfordulni. Próbáld a tüneteit enyhíteni és sokat szoptatni, ahogyan ő szükségét jelzi. Ennél jobbat, többet nem lehet mondani és tenni sem. Sok türelemre és kitartásra lesz szükséged, dehát a gyereknevelés márcsak ilyen...

2011. márc. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos sokáig... Az én Kicsim már elmúlt egy éves, de vannak napok, amikor semmit nem eszik. Borzasztóan be van durranva az ínye. Múltkor voltunk megfázásos tünetekkel az orvosnál (orrfolyás, hurutos köhögés, hasmenés), aki azt mondta, hogy semmi rendelleneset nem lát, ez mind a fogzás miatt van. :( Szóval nem akarlak elkeseríteni, de még rosszabb is lehet. Remélhetőleg 2 éves korukra kibújik az összes foguk...Ilyenkor akár 2óránként is adhatod a Chamomilla 15ch-t, illetve esténként Viburcol kúp, s néha-néha mehet a Dentinox gél is.
2011. márc. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 27. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!