Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Terhesen fájdalmas volt a...

Terhesen fájdalmas volt a szoptatás? Ha igen, meddig?

Figyelt kérdés
11.hétben járok, és pár hete annyira érzékeny a mellbimbóm, hogy a könnyem kicsordul, amikor szoptatom a kisfiam. Nem tudom, meddig lesz tejem, meddig tudom szoptatni, de érdekelnek a tapasztalatok, hogy a fájdalom elmúlik-e.
2023. ápr. 26. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
74%

Nekem nem volt, de sokaknak az.



21-22. Héten elment a tejem.. majd a 24-25. Körül visszajött.. kb 2 hetet nem volt.. a gyerekem nem adta fel..

Vègül tandem szoptattam.

2023. ápr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fájt, főként a szoptatások elején, de nem emlékszem, meddig. Az biztos, hogy hetekig, de a végén már nem. Kb. a terhesség 3. hónapjáig 4-szer szopott egy nap és úgy láttam, hogy volt tejem is, a 4. hónapban már csak kétszer, de az már csak szabadidős elfoglaltságnak tűnt és a 4. hónap végén abba is hagyta magától. A 4. hónapban már nem fájt.
2023. ápr. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!