Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináltok az ellen hogy...

Mit csináltok az ellen hogy ne legyen fájdalmas a szoptatás?

Figyelt kérdés
Vettem krémet rá de annyira fáj hogy már azok agyalok hogy tápos lesz a kicsi
2022. márc. 4. 15:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem rossz a technikája? Optimális esetben nem kéne fájjon.
2022. márc. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi ideje szoptatsz?
2022. márc. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pár nap alatt elmúlt, összeszokás alatt
2022. márc. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A nyelvfék is lehet rövid, akkor is rossz a technika,ettől kisebesedhet a bimbó.Érdemes lenne megnézetni,ha ez a baj akkor felvagatni.
2022. márc. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az elso 2 het a nehéz, addig felmeztelenul szaladoztam itthon, utana hirtelen elmult. Hozza kell szoknia a mellbimbonak. Sokkal jobb ha "levegozteted", hamarabb gyogyul.
2022. márc. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Lenyeg, hogy rendesen bekapja, valamint az elso 2-3 het mindenkinek ilyen, ezert nem kell feladni. Meg kell szoknia a testednek.
2022. márc. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
5-os, valaszolo, en is , felmeztelen egesz nap 😂 Meg jo, hogy nyar kozepe volt.
2022. márc. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
haha, igen, augusztusban szultem, idén is akkor fogok, nekem az idealis idő volt
2022. márc. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én kivágtam a pólómat kör alakban, de egyszer majdnem elfelejtkeztem róla, mikor jött a kajafutár, már az ajtóban vártam, mikor észbe kaptam és gyorsan felkaptam egy pulcsit 😁😁 szóval ismerős, ne add fel!!! A nyelvféket meg csekkoltasd le!!!
2022. márc. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Leggyakrabban a baba rossz technikája okozza. A legjobb ha szakemberrel találkozol, de utána is nézhetsz. De lehet lenőtt nyelv vagy ilyesmi. Ha nem sikerül az okot meglelni, érdemes még megpróbálni a bimbóvédőt, mielőtt tápszerre váltanál.
2022. márc. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!