Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Masztitis-mellgyulladás, volt...

Masztitis-mellgyulladás, volt nektek? Kaptam rá antibiotikumot, tehetek még valamit az ügy érdekében, vagyez rendbeteszi?

Figyelt kérdés
Hogy előzhetem meg hogy ujra kialakuljon?
2010. okt. 11. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Tehetsz ellene tobb dolgot is: ne hagyd, hogy pangjon benne a tej, minden szopi utan fejjel, uruljon ki a cicid. Ha csomot erzel benne, akkor meleg zuhany alatt kimasszirozni. Nepi gyogymod a kaposztalevel, szobahomersekletu kaposztalevelet lehet tenni a melltartoba par orara a gyulladt, piros reszre, ez leviszi a pirossagot, csokkenti a gyulladast. Az antibiotikum leviszi a lazat es gyulladast, de ha a csomo megmarad benne, akkor megint begyulladhat. Ezert kel kifejni es a csomot kimasszirozni. TApasztalatbol mondom, nekem is sok gondom volt mellgyulladassal az elso 2-3 honapban.
2010. okt. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi.Akkor a sorrend szopi után fejés,mindezek elott pedig maszirozás?
2010. okt. 11. 20:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezeket olvasd el:


[link]


[link]


[link]


[link]


és egy kis homeopátia:

[link]

2010. okt. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, a sorrend: szopi utan fejes es ha maradt benne meg csomo, akkor meleg viz alatt kimasszirozni. Teli cicit ne masszirozd, mert attol is begyulladhat. Csak ha mar a tej nagyreszet kifejted vagy szopi utan kiurult a mell, akkor masszirozd, ha kell. (elso voltam, bocs a kesoi valaszert)
2010. okt. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi,remélem már nem fog visszajonni
2010. okt. 14. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!