Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Megéri a philips avent mellszívó?

Megéri a philips avent mellszívó?

Figyelt kérdés

Azt néztem, hogy a dupla elektromos mellszívó ebből a márkából majdnem kétszer annyi, mint a többi márka mellszívója.


Akinek ilyen volt vs. akinek másmilyen elektromos mellszívója volt, annak mi a véleménye? Van akinek több fajta volt? Tapasztalt különbséget?


2023. jún. 29. 05:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Mást nem próbáltam, nekem bejött az avent.
2023. jún. 29. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kaptam.egyet használtan nekem nem jött be,olyan érdekel a használata..elajándékoztam .

nuvita 2 es mellszícót vettünk.

Megvagyok vele elégedve,szaporító fejés is van rajta,okos gép lekapcsol ha kiszívta a tejed vagy átkapcsol ha nem megfelelő programmban fejsz..

2023. jún. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Érdekes*

mellszívó*

2023. jún. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
A nem elektromos teljesen jó. Azt kell megnézni, hogy a membrán jó-e, mert pl. a feleségemnek nagyobb a mellbimbója, ezért az alap membrán kicsi volt, de lehet hozzá venni más méretben.
2023. jún. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ugy alakult, hogy a kisfiam feszesseg miatt csak 1 hetig tudott szopizni, igy utana amig csak tudtam, fejtem neki a tejet.


En vettem egy olcsobb kinai elektromos mellszivot (bebumi) meg szules elott, amikor csak azt gondoltam, hogy neha kell majd hasznalnom, ezzel kezdtem. Ez napi 8 fejes mellett kenyelmetlen volt mar, nagyon tepte a mellbimbom, igy ekkor valtottam aventre, de en nem a duplat vettem, csak a sima elektromosat.


Ez mar jobb volt, kenyelmes egyebkent, de sajnos a tejtermelest ezzel se tudtam sokaig tartani, berelnem kellett egy komolyabb korhazi mellszivot, ami tobbet tud.


Szoval otthoni hasznalatra, arra, hogy csak neha fejj, napi max egyszer vagy hetente parszor, szerintem majdnem mindegy mit veszel. Meg a kis olcso kinai gep is jo.

De ha veletlenul at kell allnod szinte csak fejesre es sajnos nincsen csak ugy sok tejed,ami omlik, akkor meg az avent is keves lehet.


En nem ruhaznek be elore, ha amugy hianyozna az a penz es ketszer at kell gondolnod, megvedd-e. Ha csont nelkul belefer, akkor persze, vedd meg.

2023. jún. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be, votl Medela az bazi hangos volt, az Avent nem szívott jól, eddig a Lorelli ami nagyon bejött.
2023. jún. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!