Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Avent isis kézi mellszívót...

Avent isis kézi mellszívót vagy az elektromosat vegyem meg?

Figyelt kérdés
Elolvastam az összes Avent kérdést de még mindig nem tudom melyiket vegyem meg. Pelenkában is úgy látom a lila Tescóst és a Liberót dicséritek. Nem folyik ki a cucc. Előre is köszönöm a tanácsokat! Boldog Új Évet mindenkinek!
2008. dec. 31. 08:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Először a mellszívóról nyilatkozom. :) Az első babámat nem tudtam szoptatni, ezért fejtem, és rengeteg mellszívó közül az Avent volt jó egyedül. 10 hónapig fejtem vele, akkor is csak azért hagytam abba, mert megszűnt a tejleadó reflexem. Most a 2. babámnál előre megvettem az elektromos változatát, és imádom! Sokkal hamarabb végzek, és amikor a minap áramszünet volt, így a kézivel kellett fejnem, leesett az állam, hogy hogyan bírtam én azzal naponta ötször 1-1,5 órákat fejni. Majdnem leszakadt a hüvelykujjam meg a vállam. :) Ezt meg csak tartom egy kézzel, félig hanyattdőlve a fotelban, kényelmesen, közben nézem a tévét (persze ha a a baba alszik), és sokszor azt veszem észre, hogy megtelt az üveg. Teljsen el tudom alatta engedni magam, én nagyon ajánlom, ha tartós fejésről van szó. Most a pelusról: a Pampers nem vált be; hol a hasán, hol a derekán folyt ki a kaki, de úgy, hogy csupa olyan lett minden ruhája. Alig vártam, hogy elfogyjon. Most a Liberót bontottuk ki, és eddig szuper. Ezután a Rossmann-os jön, kíváncsian várom. Azért ez a nagy változatosság, mert ilyet is, olyat is kaptunk. :) A gazdaságos Tesco-s az első lányomnáll abszolút nem jött be, a színest meg még nem próbáltuk. A BabyTime is jó, nagyobb babáknál, akik már szilárdabbat kakilnak.
2008. dec. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a Medela kézi mellszívót vettem, s használtam is. Kipróbáltam a kórházban az elektromosat, szerintem jó volt. De a kórházban dolgozó védőnőtől megtudtam, hogy a kézit meleg szívből ajánlja, mert az elektromos roncsolja a mellbimbóban lévő szövetet, brrr.

BÚÉK!

2008. dec. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!