Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mellgyulladasnal mikor mulik...

Mellgyulladasnal mikor mulik el a csomo? Mit kellene meg tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy 2 éves kisfiam aki meg mindig cicis...( banto kommenteket nem kerek , aki azt mondja, h mert nem.szoktattam le eddig, probaltam sokszor de nem sikerült meg teljesen elvenemm tole)

Egyaltalan nem cicizik mar sokat csak alvashoz de sokszor elalszik mar nelkule is .

Mellgyulladasom mar rengetegszer volt ,mindig lazas voltam nagyon rosszul ereztem magam. most is ez a helyzet tegnap ereztem h fáj(szerintem a melltarto nyomta meg alul, mert tej nem volt.benne sok) majd jott a hidegrázás majd a laz stb..

Mellre tettem a gyereket azota sokszor , masszirozzam is meleg viz alatt de a csomo nem igen javul. Szerintem mar annyit nem sziv le a kisfiam mint kéne vagy nemtudom mert nem igen javul a csomo..

Kerdesem az h mit kellene meg tegyek? Forduljak orboshoz? Nagyon rossz ez a rosszullet semmit nem tudok csinalni kb csak pihenni.

Aki járt hasonló cipőben kerem irjon :)


2023. júl. 19. 12:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja es meg annyi, h a maszzirozasnal nem igen jott mar tej sem!
2023. júl. 19. 13:07
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem mellszívó segített.
2023. júl. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem az, hogy úgy helyezkedtünk, hogy a gyerek álla volt a gyulladt csatornánál. Majd belehaltam, annyira fájt, de ki tudta szívni.
2023. júl. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mellszivoval sem tudod leszivni?
2023. júl. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mellszívoval se igen mozdul.
2023. júl. 19. 18:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Állj be egy 20 percre meleg víz alá és ott masszírozd ki! Nem lesz kellemes, sőt, de segíteni fog.
2023. júl. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!