Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mellgyulladás lenne?

Mellgyulladás lenne?

Figyelt kérdés
Mindkét mellem a hónaljam oldalán fáj. Kisfiamat egy hete szoptatós. Tegnap az orvos azt mondta, hogy nem vészes, csak masszírozzam. Mára viszont a karomat sem tudom felemelni, annyira fáj, húzódik. Ha hozzáérek a bőrömhöz, összepisilrm mag a fájdalomtól. Próbáltam ma szoptatni, de már ahhoz sincs lélekjelenlétem. Orvos azt mondta, ha lázas leszek, gyógyszer, de addig semmit nem tud adni. Segítsetek!
2023. aug. 3. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Hideg vizes borogatás, amikor nem csinálsz vele semmit.


Meleg vizes mielőtt szoptatsz vagy a csomókat masszírozod.


Ha nem bírod, akkor vegyél be fájdalomcsillapítót. Nekem mintha advilt adtak volna a kórházban, de biztos lesz, akinek több tapasztalata van ezzel.

2023. aug. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lekell masszírozni a tejet mert tejlázat kapsz segítsen a férjed ha tud úhy egyszerubb,zuhany alatt...

Nagyon fog sajnos fájni azért jó ha más csinálja mert magadnak bem tudod mert fÁj

2023. aug. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Igen, lehet. Mielőbb keríts egy szoptatási tanácsadót! Nekem csak ő segített! Négy mellgyulladás két orvos (férfi) el akarta apasztani a tejemet. Szoptatási tanácsadó doktornő segített. Egy éves koráig tudtam szoptatni. Bármilyen furcsa, akármennyire fáj, a szoptatás gyógyítja. Fontos, hogy az egész bimbót bekapja.
2023. aug. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

Melegítsd szopi előtt, szoptatás után hideg borogatás. Szoptasd négykézláb a babádat így mindent kiszív,közben férjed masszírozza ki olajos kézzel a csomókat. Pokolian fog fájni,de idővel beáll a tejtermelés.

Nekem bevált a hideg,enyhén klopfolt saláta levél hideg borogatás gyanánt. Vegyél be panadolt( azt lehet szoptatás alatt)és ajánlom a szoptatástámogatás kérdezz felelek facebook csoportot.

2023. aug. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!