Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 hónapos baba 4* eszik már...

2 hónapos baba 4* eszik már 3. napja! Nem kevés?

Figyelt kérdés
Eddig evett 6 7 alkalommal4 Most elhagyta magától az éjjeli evést és napközben 4* eszik! Kevésnek találom:
2009. jan. 1. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Szoktad mérni, mennyit eszik? Nyűgös, sírós? Ha nyugiban van, szerintem semmi gond...
2009. jan. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szopizik és nem mérem mert amikor mértem mindig idegeltem magam a mennyiségeken! Nyugiban van nem sír! CSak mégis keveslem,hogy ennyiszer egyen? Gondoltam van itt tapasztalat másoknak!
2009. jan. 1. 15:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
elég lenne hetente megmérni, ha gyarapszik min.10-15 dkg-ot akkor minden ok.elég neki a 4X evés.
2009. jan. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom ötödik napja eszik négyszer (7 hetes), és ugyanígy aggódtam mint te, de ugyanezeket a válaszokat is kaptam. :) Ő is alszik éjjel, napközben is képes lenne 5 órákat aludni, és szépen gyarapszik, sokat kakil, úgyhogy nem aggódom. a nagyobbik lányom ugyan még ötször evett ilyenkor, de 3 hónapos korában ő is átállt a négyszeri szopásra. Le is cseszett a tanácsadáson egy védőnő, hogy egy ekkora gyereknek még minimum ötször kéne, keltsem fel hajnalban, és én hülye szót is fogadtam. Nyűg volt az egész, nem akart ilyen sűrűn enni, így elpanaszoltam nagy bánatomat a gyerekdokinak, aki kijelentette, hogy a gyerek nem tank, tudja, hogy mennyi kell neki, ne erőltessem. Így is tettem. Bevágott 3 deciket, aztán elpilledt. :) Őt mindig méregettem, de megfogadtam, hogy a kisebbiket nem fogom. Nem is. Nincs szükségem az idegbajra, hogy jahj, most 20 ml-rel kevesebbet evett, éhen fog halni, stb. :) Havonta hízzon kábé 0,4-0,5 kilót féléves koráig (onnantól nem fog ennyit), és kész. (Na persze a születési súly is mérvadó, de a heti 100-150 gramm hízás a nagy átlag.)
2009. jan. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!