Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha van anyatej, de inkább a...

Ha van anyatej, de inkább a tápszeres táplálás a szimpatikus, mit tudok tenni? Várjak, hátha magától elapad?

Figyelt kérdés

Long story short, a főkérdés igazából.


4 hetes a babánk, szeretnénk átállni vele a teljes tápszeres táplálásra.

Viszont nem tudom, hogy az én szempontomból elég, ha csak nem kap cicit és elapad a tej? Ez körülbelül mennyi idő lesz?


2023. aug. 21. 16:37
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
79%

Nem, ennek mellgyulladás lesz csak a vége.

Konzultálj az orvosoddal, ha olyan, ír fel gyógyszert.

2023. aug. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Van gyógyszer, ami elapasztja. Nőgyógyászhoz fordulj.
2023. aug. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
85%
En egyik naprol a masikra abbahagytam (egyeb problema miatt), el is apadt. Egyszer kellett fejnem, mert feszult, masnaptol nem.
2023. aug. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
82%
1-es írja jól, attól hogy nem szoptatsz,nem fog elapadni,csak begyulladni.Nekem 20 hónapos korig cicizett a fiam,utána dolgozni kezdtem,még akkor is begyulladt a mellem,pedig akkor is már régen csak este szopizott egy kicsit alvás előtt. Még fél évig rendesen fejem kellett este fürdés előtt,hogy ne legyen kő kemény a mellem,és miután elhagytam ezt is, akkor is még fél évig volt tejem.Szóval ha ilyen korán el akarod választani, akkor orvost vonj be mindenképpen.
2023. aug. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%

Én fejegettem géppel, egyre kevesebb lett és végül feladtam, de nem is ragaszkodtam a folytatáshoz.

Egyszer elkezdett begyulladni, de a fejés segített.

2023. aug. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
63%

" van gyógyszer, ami elapasztja". Ja. Van. Olyan mellékhatásokkal,hogy a nőgyógyász könyörgött,hogy ne szedjem be.

Közvetlenül az agyalapi mirigyre hat,azt befolyásolja.

Olvass utána, hány fajta hormon szabadul ott ki...

Nem jó abba beleavatkozni. Mert lehet, hogy sose jön helyre.

2023. aug. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
60%
Sokan azt hiszik, a Bromocriptin a mellre hat csak. Hogy ilyen egyszerű. A gondolkodásuk az valószínűleg. A gyógyszer nagyon nem.
2023. aug. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
83%
Pár napig csak annyit fejj le belőle, hogy ne feszüljön, hideg vízzel borogasd. 8-10 nap alatt elapad gyógyszer nélkül is
2023. aug. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
75%

Mindig fejj ki annyit, hogy ne feszüljön, nehogy begyulladjon, ill. hideg borogatás is segíthet.

Nem tudom mennyi tejed van, ha sok, akkor nyilván több időbe fog telni majd, de ha mindig csak megkönnyebbülésig fejsz, csökkenni fog a mennyiség, majd elapad idővel.

2023. aug. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
84%
Nekem elapadt magától és nem gyulladt be. Nem szedtem gyógyszert
2023. aug. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!