Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák szerintetek mennyire...

Anyukák szerintetek mennyire normális így a boltban szoptatni?

Figyelt kérdés
[link]
2023. szept. 11. 11:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
56%
Semennyire nem normális boltban szoptatni. Mindenki otthon etesse a kölykét vagy legalább privát helyen
2023. szept. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Ez undorító. Feltűnési viszketegség.
2023. szept. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Így semennyire. Diszkréció is létezik a világon, iszsz babával is. Meg lehet ezt úgy is oldani, hogy kb. észre se vegye senki. Ez a nő viszont simán debil.
2023. szept. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%

🤣🤣🤣🤣

Anyááááám


2x1 évig szoptattam. Mégsem látta soha senki a férjemen kívül a melleimet.

Sőt, mi tőbb,házon kivül is talan ha 5-6x tettem.


Ez már beteg. Naggggyon beteg

2023. szept. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Roppant undorító. Diszkréten is meg lehet oldani, de ennek a nőnek a polgárpukkasztás a célja.
2023. szept. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem normális csak azért szoptatni, hogy a kamerának pózolj.
2023. szept. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Áhh, egy nagy multinál dolgoztam pénztárban, gyerekek, sose hittem volna hogy a magyar nők ilyen szégyentelenek, de nem egy eset volt hogy a mellén csüngött a gyerek takaratlanul zéró diszkréció, és úgy fizetett. Meg sétálgatva nézelődött hogy a csecse full kint a gyerek meg rajta. Ha nem láttam minimum 20-30 ilyet egyet se... pedig van baba-mama szoba a kasszáknál, még le is ülhetett volna kb bárhova hogy legalább annyit megtegyen hogy ne ilyen szégyentelen legyen az egész, de nem. Hihetetlen. Amúgy szerintem full gáz, és akármilyen csoda dolog ez akkor sem tartozik senkire csak az anyára és babára, és az a minimum hogyha anyuka el is megy otthonról legalább egy textilpelussal fedje már le magát, hát ez valami elképesztő hogy ez se sikerül.
2023. szept. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora gyereknél semmi nem indokolja, hogy ilyen feltűnően a bolt közepén kivetkőzzön anyu magából. Egy síró 2 hetest oké, de egy egy-másfél éves simán kibírja egy félreesőbb helyig.
2023. szept. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%

#7

Tényleg magyar nők voltak? Nem cigányok?

2023. szept. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 babyboom567 ***** válasza:
27%

Síró 2 hetessel,meg nem megy az ember shopingolni, meg nagybevásárlásra.

A szoptatás egy intim dolog, és más embereket erőszakkal belekényszeríteni,hogy lássák/nézzék ,meg gusztustalan. Írtó tahónak kell lenni ehhez.Aki szoptató nőket akar nézegetni, felmegy a youtube-ra és nézheti.

2023. szept. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!